FK MLADÁ BOLESLAV – 1.SK PROSTĚJOV    4:0 (3:0)

Branky: 19. Ladra, 30. Mašek, 33. Látal, 56. Mareček

ČK:

Rozhodčí: Klíma – Pečenka, Cichra
Diváků: 350

SESTAVY

DOMÁCÍ: Mikulec – Donát, Karafiát (77. Suchý), Šimek – Látal, Kubista (46. Dancák), Mareček (60. Stránský), Fulnek (60. Pech) – Darmovzal – Ladra (46. Žitný), Mašek

HOSTÉ: Krynskyi – Blahuta, Bialek (70. Zbožínek), Elbel, Bolf – Píchal, Kušej (56. Bartolomeu), Kulig (46. Shchedryi), Šumbera, Koudelka – Pinc (46. Ali-Abubakar).

Již od úvodních minut byla převaha na straně domácích.   Po jednom z rohů zachránila hosty z Hané tyč Krynského brány.  V 10. minutě se  vápna na druhé straně dostal Píchal a křížnou ranou nastřelil také tyč. V 19. minutě s přímého kopu dostal domácí do vedení Ladra.
Po dalším rohovém kopu na první tyč se hlavičkou prosadil Mašek – 2:0.Zanedlouho Boleslavští svoji evidentní herní převahu vyjádřili gólově potřetí.V 36. minutě po spolupráci z levé strany se nejprve neprosadil Fulnek, ale  Látalova střela mírně tečovaná obráncem skončila v bráně – 3:0 Ve 37. minutě Šumbera povedenou přízemní ranou trefil pravou tyč boleslavské branky, následná Píchalova dorážka skončila v bráně, dle názoru pomezního však situaci předcházel ofsajd a branka tak nebýla uznána.Po přestávce se do druhého poločasu vrátily oba týmy s dvojnásobnými změnami v sestavách. Na obrazu hry se však nic nezměnilo. Boleslavští měli nadále převahu. V 53. minutě Koudelkovu ránu chytil Mikulec, který zmařil i  Kušejův sólový průnik.V 56. minutě boleslavské dobývání soupeřovy branky začalo u  Látala z pravé strany a skončilo Marečkovou střelou tečovanou bránícím hráčem mimo dosah nešťastného prostějovského brankáře – 4:0.V 64. minutě poslal Šumbera trestný kop z dvaceti metrů k pravé tyči, Mikulec však byl na místě. Na druhé straně ještě domácí trefili tyč hostující brány jinak se již nic zásadního nestalo a Boleslav tak v poklidu postupuje do dalšího kola mol Cupu, naopak prostějovská cesta pohárem končí.