Líšeň – Prostějov 0:2

SK LÍŠEŇ – 1.SK Prostějov  0:2 (0:0)

Branky: 82. a 90. Vlachovský 

Líšeň: Marek (46. Vajner) – Pašek (46. Džupenjuk), Jeřábek, Černín, Laczkó – Polášek – Ulbrich (75. Weber), Weber (46. Minařík), Šumbera, Roziev – Vandas (46. Zikl).

Prostějov: Vejmola (46. Bárta) – Bolf (46. Stříž), Schaffartzik (46. Bialek), Elbel, Rolinek – Kulig (46. Omale), Mach – Vlasák (46. Vlachovský), Moučka (57. Spáčil), Bartolomeu – Koudelka (75. Vlasák).

Druhé, o poznání vydařenější utkání v zimní přípravě za sebou mají svěřenci trenéra Šustra. Na umělku v Brně vyběhli hráči vzhledem ke sněhové nadílce o 15 minut později. Druhou šanci ukázat se lépe v zápase měli Moučka s Vlasákem, na těžkém a kluzkém terénu to však měli těžké, přesto jejich výkon byl lepší než minule a budeme jednat o jejich možném prodloužení zkoušky nebo způsobu působení v 1.SK. Vyrovnaná první půle přinesla nejvýraznější šanci pro Rozieva , proti tomu však výborně zasáhl Vejmola, na druhé straně již překonaného Marka zachránil jeden z obránců , Moučkově pokusu chybělo více razance. Do dobré příležitosti se dostal ještě Vlasák, na zadní tyči na míč však nedosáhl. Branky padli až v samotném závěru , kdy se hned dvakrát prosadil Vlachovský. Nejprve se prosadil po centru Rolinka  na zadní tyči, následně po rohovém kopu. Z Líšně tak vezeme dva body po zlepšeném výkonu zejména v defenzívě.

Další přípravné utkání sehrajeme v sobotu 28.1. v Karviné