SLEZSKÝ FC OPAVA3

Výsledky mládeže U19-U12

U12

Havlíčkův Brod – 1.SK Prostějov   3:22

Nejdelší  výjezd v sezóně nás čekal první listopadový víkend. Hráči předvedli bojovný výkon a zaslouženě zvítězili. Podařilo se nám proměnit asi třetinu brankových příležitostí a soupeře jsme do souvislejšího tlaku nepustili. Děkujeme hráčům za výkon a fanouškům za podporu

1.SK Prostějov – Žďár nad Sázavou  4:9

Po celé utkání jsme si vypracovávali brankové příležitosti, které jsme bohužel nedokázali proměnit. V každém zápase jsme si neodpustili okamžiky, kdy se nesoustředíme na hru a darujeme laciné góly našemu soupeři.

U13

Havlíčkův Brod - 1. SK Prostějov  1:9

První zapas, kde jsme se nemuseli strachovat o výsledek. Zápas jsme odstartovali rychlým gólem a zbytek zápasu jsme byli na míči a vytvářeli si šance, které jsme nedovedli do gólové radosti.

1.SK Prostějov - Žďár nad Sázavou 2:5

Poslední podzimní zápas U13 nezvládla a prohrála se Žďárem 2:5. Někteří hráči nevstoupili do zápasu vůbec nachystaní a darovali úvodní gól soupeři, poté jsme začali předvádět lepší fotbal a byli jsme na míči, avšak moc gólových šancí jsme si nevypracovali. Soupeř převážně těžil z brejkových situací, které se mu dařilo proměňovat. V poslední třetině jsme předvedli nejhorší výkon zápasu a body jsme si po právu odnést ze zápasu nemohli.

U14

1.SK Prostějov – MFK Vítkovice  1:1

Zápas jsme začali špatně a celý první poločas jsme tahali za kratší konec. Po změně stran se ráz zápasu otočil a utkání vyústilo ve spravedlivou remízu.

FC Fastav Zlín – 1.SK Prostějov   1:1

Utkání se odehrálo ve velkém tempu celý zápas. Zlín byl lepší v kombinaci, my jsme pozorně bránili, byli organizovaní i po inkasované brance a čekali na svou šanci. Tu jsme 5 minut před koncem využili a za poctivý přístup k utkání jsme odvezli ze Zlína bod

U15

1.SK Prostějov – MFK Vítkovice  2:0

Větší individuální kvalita domácích nakonec rozhodla o konečném výsledku. V utkání však nastaly dvě pasáže, kdy byly hosté aktivnější a na to je třeba se více soustředit.

FC Fastav Zlín – 1.SK Prostějov   7:1

Odehráli jsme zřejmě nejslabší utkání v sezóně a tak si zaslouženě odvážíme ze Zlína vysokou porážku. V posledním mistrovském zápase podzimní části přivítáme doma 18.11. od 10:00 na umělé trávě Frýdek-Místek, kde budeme jistě lépe připraveni. Všichni jste zváni, tak prosíme o podporu.

U16

1.SK Prostějov  – HFK Olomouc  1:1

Od první minuty i vzhledem k terénu bojovný fotbal. V prvním poločase byl soupeř lepší hlavně ve středu hřiště ,přehrával nás v osobních soubojích. Do druhého poločasu jsme udělali několik změn, dostali se do vyložených šancí , bohužel bez gólového efektu. Vzhledem k vývoji obou poločasů bod není špatný, trápíme se v koncovce.

Nový Jičín – 1.SK Prostějov     3:2

Začátek rozhodně nevypadal nato , že z Jičína odjedeme bez bodů , dobře jsme kombinovali, vytvořili si šance , bohužel ve fotbale často platí nedáš dostaneš ..Během chvilky jsme 2:0 prohrávali, vzápětí se povedlo snížit ..Zlom přišel zřejmě při jasné – bohužel neodpískané penaltě , to nás mohlo vrátit do zápasu… V druhé půli se hrálo v podstatě na jednu bránu, náš tlak branku nepřinesl , domácí zápas ubránili.

U18

Nový Jičín - 1 SK Prostějov   5:1     branka Ježek

Zápas , ze kterého jsme měli obavy. A ukázalo se,  že právem .. Diplomaticky řečeno přežili jsme bez zranění, bez červené karty. A jsme rádi , že do těch končin letos už nemusíme cestovat.

1.SK Prostějov – HFK Olomouc  1:1   branka Večeřa

Obrovsky těžký zápas. Hodně hráčů nastoupilo v sobotu za U19  a v konci podzimní části už není sil na rozdávání. Soupeř se prezentoval nákopy do obrany a dohrávání. Musím ale celý tým pochválit jak si po většinu zápasu poradil. Měli jsme pár šanci vedení pojistit, ale na druhou stranu hosté měli ke konci drtivý tlak a vyrovnání, byť ze standardní situace si zasloužili. Mužstvo si udrželo domácí neporazitelnost a po nevydařeném zápase v Novém Jičíně se opět prezentovalo bojovným, zodpovědným a kolektivním výkonem.

U19

Valašské Meziříčí - 1 SK Prostějov    2:2  branky Pv: Kubušek, Sedláček

Na tenhle zápas jsme se poctivě připravovali. Chtěli jsme se od domácích odpoutat v tabulce. Bohužel po tom jak se mám mužstvo rozpadalo pod rukama, kdy nakonec chybělo pět hráčů základní sestavy, remízu bereme. A všichni kluci co do zápasu zasáhli zaslouží pochvalu za odhodlání a vůli. Zápasu nechyběl náboj a nasazení. Šance na rozhodnutí měli domácí i my. Pořád nás ještě čekají dva zápasy. A aspoň v jednom uspět by nám moc pomohlo.

SK Líšeň – 1.SK Prostějov   5:1  branka Pv: Sedláček

Pořád stejná písnička... Dobrý vstup do zápasu, ktivní hra a vyrovnaný poměr sil na hřišti. Bohužel snad jediné dvě naše individuální chyby domácí nekompromisně potrestali. Do druhé půle jsme šli s odhodláním se zápasem něco udělat. Dali jsme kontaktní gól a vše bylo otevřené. Bohužel přišla další zbytečná individuální chyba, inkasovaný gól a..... Naše hra se rozpadla a zápas se stal jednoznačnou záležitostí domácích. V úterní dohrávce s Frýdkem máme možnost reparátu.Pro úspěch musíme hrát kvalitně celých devadesát minut. Nejen určitou část.....