FK ÚSTÍ NAD LABEM – 1.SK PROSTĚJOV  1:1 (0:1)

ČK:

Rozhodčí: Švagr –  Dobrovolný,Pfeifer
Diváků: 936

Sestavy

DOMÁCÍ – PLACHÝ – ALEXANDR, BRAK, BÍLEK, CHODORA – MISKOVIČ, MECHMACHE – EMMER, JIRÁNEK (61. ANGELOZZI), OGIOMADE – KROBOT

HOSTÉ: MUCHA – MACHYNEK, SCHUSTER, BALA, ZAPLETAL – BARTOLOMEU, KOPŘIVA (74. HAUSKNECHT), OMALE, KUŠEJ (80. VICHTA) – ŽÁK (74. SUS) – KOUDELKA (61. VLACHOVSKÝ)

Hra se již od samotného úvodu přelévala ze strany na stranu. První vážnější šanci uvidělo 936 diváků v 11. minutě, kdy Ladislav Krobot promáchl po přihrávce Jonáše Jiránka. O jedenáct minut později zahrozil ze středu Marvis Amadin Ogiomade, brankář Filip Mucha vytáhl míč vynikajícím zákrokem na rohový kop.

Po sérii nedohraných brankových příležitostí udeřil Vasil Kušej jako blesk z čistého nebe a oslavil návrat zpět na místo činu výstavním gólem. Ve třetí minutě nastavení první půle se ofenzivní hráč Prostějova odhodlal ke střele z levého rohu velkého vápna, která zapadla přímo do šibenice.

Po přestávce nenastoupili domácí hráči jako opaření, ale naopak s odhodláním něco s výsledkem udělat. Ve 48. minutě nejprve selhal zblízka Ladislav Krobot, za pět minut si stejný hráč vylámal zuby pro změnu na Filipu Muchovi.

Gólman hostů stál ve správnou chvíli na správném místě i v 65. minutě, kdy zneškodnil jedovku Jiřího Miskoviče, rady si věděl i s dorážkou Jakuba Emmera. Prosadit se Arma dokázala až po občerstvovací pauze, kterou kvůli vyšším teplotám rozhodčí v obou poločasech nařídil.

V 74. minutě z desátého rohového kopu Ústí nad Labem Jiří Miskovič nalezl Daniela Chodoru, který po velkém tlaku prolomil střeleckou smůlu Severočechů. Do závěrečného hvizdu se již nic výrazného neudálo, a tak se oba celky rozešly smírně po remíze 1:1.