Rychlý výsledkový servis

U14:
1.SK PV - MFK Vítkovice 3:0 (1:0) branky: Smékal 2x, John
Herně i výsledkově vyznělo jednoznačně utkání ve prospěch domácích. Na každém postu u nás vítězila individualita a herní odvaha. Zakončení podzimní části soutěže tak proběhlo na výbornou.
... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

U15:
1.SK - MFK Vítkovice 1:0 (1:0)
Branka: Šmíd

Dnešní zápas na menší umělce rozhodovali osobní souboje a jednoduchost hry. Od začátku jsme se s tímto faktem nesrovnali a hosté byli lepší, postupem času jsme se dostavali více do hry, ale technickými nedostatky jsme se připravili o šance. Druhý poločas probíhal v naší mírné převaze, ale nemohli jsme vstřelil druhý gól, který by zápas rozhodl. Vydřené tři body.
... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

U 16 1SK - Hfk Olomouc 0-3. Poločas 0-1.
Sestava: Mikeš, Zezula, Navrátil, Racl, Ježek, Doležel, Morávek, Šmíd, Bartoš ( 70 Mraček ) Kalvoda, Čermák
Chtěli jsme zápas s vedoucím a neporaženým soupeřem zvadnou. Bohužel výsledkově se to nepovedlo. Ovšem důležitější je předvedená hra. A ta byla naprosto perfektní. Drželi jsme míč, kombinovali. Hráli zodpovědně a odvážně. Rozhodla fyzická převaha soupeře. Nicméně za výkon, touhu odhodlání zaslouží celé mužstvo velkou pochvalu. Hráči poznali i druhou stranu mince. Někdy i lepší fotbalovejsi a dominantnější tým nevyhrává.
... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

U 18 1.SK : Hfk Olomouc 2:0 pol 1:0 Pazdera Ježek
Velice těžké utkání vzhledem k terénu snažili jsme se kombinovat ale bylo to obtížné klíči pracovali vypořádali se s terénem a zaslouženě vyhráli. Sestava Pitron smital Vykopal Racek Pazdera Janíček Vasicka Šup Ježek Komani Zapletal střídali Vyroubal Pospíšil Deak Pinos
... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

U13
1. SK Prostějov - SK HS Kroměříž
12:4
Branky:
Sasín 4, Trunda 3, Ondris 2, Páleník 2, Kleveta

Poslední zápas v podzimní části sezóny jsme odehráli velmi dobře. Od začátku si vytváříme vedení a soupeře do utkání moc nepouštíme. Díky všem hráčům za povedený výkon.
... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

U12
1.SK Prostějov - Kroměříž
10:4
Branky: Sasín 4, Krečmer 2, Robeš, Prokeš, Pořízka, Šponar

Od první minuty jsme aktivní na míči a vytváříme si spoustu příležitostí. Jediný výpadek přichází v rozmezí 50-60 minuty, kdy přestáváme hrát a soupeř dává všechny své branky. Jinak po celý zápas jsme lepším týmem a po zásluze vyhráváme. Klukům patří velké dík za celou podzimní sezónu, kdy předváděli opravdu pěkné výkony.
... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

1.SK U19 - Hlycin 1:1 (1:0) branka: Skrabal, sestava: Peka, Subrt, Krasa, Nawsvetter, Chudy, Spacil, Jurtik, Ircing (Kosek), Klimes ( Kovar ) Sedlacek, Skrabal. Na velmi tezkem terenu jsme vstoupili do utkani lepe a vytvorili si prvni sanci. Cele utkani bylo hodne o soubojich, hlavne ve stredu hriste a proto jsme hru chteli hrat hlavne po krajich hriste. To se nam vyplatilo, kdyz jsme z kraje rozdavali finalni prihravky a z jedne takove sel Skrabal sam na brankare a nemylil se. Do druheho polocasu jsme vstoupili nestastne, kdyz nas brankar se stoperem vyrobili hrubku a souperi darovali branku. Po teto chybe byl souper na koni a zatlacil nas. Tlak jsme ustali, ale do konce zapasu si uz ani jeden souper nevytvoril zadnou streleckou moznost a proto jsme se rozesli s nerozhodnym vysledkem. ... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

1. SK PV "U17" 1-3 (1-1) Hlučín "U17" Sestava: Bokuvka, Němeček (69. Doležel), Horák, Lachman, Bažant, Gottwald (46. Bílek), Skopal, Janeček (61. Klimeš), Bačovský, Pěček, Král (46. Vraj). Góly: 23.' 0-1, 58.' 0-2, 82.' 0-3, 90.' 1-3 Vraj (Klimeš). S podzimní částí sezóny jsme se rozloučili nepĕkným výkonem. Hra byla sice bojovná, ale fotbalovĕ rozháraná s minimem nápaditosti a malou efektivitou v zakončení. Soupeř vytěžil z minima maximum, proto zvítězil zaslouženě. ... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

U14:
MFK Karviná-1.SK Pv 0:2 (0:1) branky Lužný, John
Kluci navázali na předchozí utkání a potvrdili zlepšující se formu. Veříme, že na to navážeme i v následujícím utkání, kdy v sobotu 16.11. ve 12:30 doma na hlavním stadionu přivítáme Vítkovice. Tímto Vás zveme k rozloučení s letošní sezónou.
... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

U15:
MFK Karviná - 1.SK 3:2
Branky: Páleník 2

Od začátku nepovedený zápas, obrana s golmanem hořela, útočná fáze bezzubá a střední záložníci přijeli na vylet. Místo toho abychom se večer připravili doma na utkání, někteří hráči radši jezdí po nákupních centrech do večera. Takoví u nas v kádru místo do budoucna mít nebudou.
... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

U14
1.SK Pv - Zbrojovka Brno 1:2 (1:0) branka Smékal
Domácí se do soupeře ovládajícího celou soutěž pustili s velkou chutí a zdravým sebevědomím, odměnou jim bylo brzké vedení. Ke konci utkání však odcházeli hanákům postupně síly a hostům se podařilo celý zápas otočit. I přes prohru domácích lze konstatovat, že kluci odehráli zřejmě nejlepší utkání v současné sezóně. Jedinou výtku na našem výkonu zaslouží chování fanoušků a rodičů, kteří se svým projevem hodně podepsali na psychice hráčů!!!
... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

U11
1.SK Prostějov - FK Šumperk 10:1
Od první minuty zápasu jsme byli lepším týmem na hřišti. Kluci chtěli hrát fotbal a odměnou jim byli vstřelené góly a vysoké vítězství.
... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

Sigma "U16" 1-1 (0-0) 1.SK PV "U17" Sestava: Mikeš, Bilek(65. Barton), Bažant, Lachman, Dolezel, Skopal (75. Němeček), Pěček (72. Kral), Gottwald (46. Horák), Vraj, Klimeš(46. Janeček), Bacovsky. Góly:49. 0-1 Vraj (Lachman), 60. 1-1. Proti jednomu z nejlepších týmů soutěže jsme podali výkon na horní hranici našich schopností a remíza je pro nás velmi dobrým výsledkem. ... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

Sigma - 1.SK U19 1:2 (0:1) branky: Kovar 2, sestava: Pitron, Subrt, Naswetter, Krasa, Chudy, Jurtik, Dittmer, Ircing (Deak), Racek (Klimes), Skrabal, Kovar (Sup). Vyborny a poctivy vykon celeho muzstva vedl k viteztvi na rivalem z Olomouce. Ujali jsme se vedeni hned z uvodu obou polocasu. Naskodu ze jsme dostali branku v zaveru z rohu a take ze jsme nevyuzili brejkove akce v druhem polocase. ... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

U10
1.SK PV- Šumperk
11:2
3:4
10:2
0:7
Při vítězných zápasech hráli kluci s nadšením a velkým zaujetím. Při prohraných zápasech jsme se nedokázali soupeři vyrovnat v důrazu a zodpovědnosti směrem dozadu.
... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

U15:
1.SK - FC Zbrojovka Brno 1:2 (0:0)
Branka: Kostelníček

Vyrovnané utkání slušné úrovně, kdy šance zahazovaly oba týmy. Zbrojovka dobrá v kombinaci, my zase praktikovali účinný presink. Góly inkasujeme po našich útočných standartních situacích, což je hrozně laciné. Naše snížení přišlo pozdě a nestihli jsme vyrovnat.
... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

U16 1sk PV - Stará Bělá 3 - 0. Poločas 2-0. Branky Bačovský, Kalvoda, Bartoš.
Sestava: Mikeš, Zezula, Navrátil, Racl, Doležel, Morávek, Šmíd, Bartoš, Zapletal, Kalvoda.
Dnes jsme podali asi nejhorší výkon v podzimní části sezóny. Chyběl nám pohyb, odvaha chuť dát do hry myšlenky. S lepším soupeřem by jsme s takovou hrou tvrdě narazili. Musíme do příštího týdne rychle spadnout z hrušky dolů a začít s pokorou pracovat.
... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

1.SK u 18 :Stará Bělá 4:1 poločas 1:1 Deak Pazdera Šup Vyroubal Dnešní utkání bylo těžké mokrý terén houževnaty soupeř. My jsme dobře kombinovali měli jsme hru a dnes se nám podařilo proměnit polovinu šanci. Soupeř hrál dobře organizovane. Sestava Pitron Pospíšil Vykopal Ježek Pazdera Komani Janíček Učeň Vasicka Deak Smital. Střídali Šup Kosek Zapletal Pinos Vyroubal ... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

1. SK PV "U17" 1-3 (1-3) Lišeň "U17" Sestava: Bokuvka, Bažant, Lachman, Racl (46. Král), Horák, Gottwald (54. Bacovsky), Skopal (71. Šmíd), Pěček (57. Kalvoda), Klimeš, Janeček, Bažant. Góly: 17. 0-1, 28. 0-2, 40. 1-2 Klimeš (Pěček), 44. 1-3. Byli jsme více času na míči, ale soupeř měl větší kvalitu i efektivitu v zakonceni útočných akcí a proto naprosto zaslouženě získal všechny tři body. ... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

U14:
FK Hodonín - 1.SK Prostějov 6:2 (3:1) branky Smékal 2x
Hosté bohužel dnes nezvládli proměnit notnou dávku střeleckých příležitostí. Domácí hráli organizovaně a težili z chyb hostů. Svou efektivitou v zakončení zaslouženě ovládli utkání.
... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku