1.SK PV "U16" 1-1 (1-1) Nový Jičín "U17" Sestava: Kvapil (41. Mikeš), Bílek, Král (41. Horák), Lachman, Bažant, Janeček (62. Kalvoda), Skopal, Gottwald (52. Vraj), Klimeš, Kyas, Bačovský. V posledním utkání sezóny proti týmu z konce tabulky jsme byli favoritem, bohužel jsme tentokrát gól vstřelit nedokázali (jediný náš gól si vstřelil soupeř sám) a jelikož jsme i my umožnili vstřelit hostům snadnou branku, sezónu jsme zakončili remízou s celkovou bilancí 12 výher, tří remíz a nula proher, což nás pasovalo s 39 body do pozice nejlepšího týmu jara. Dnešní výkon však potvrzením tohoto faktu rozhodně nebyl. ... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

1.SK PV "U16" - Nový Jičín. Utkání bylo v 15. minutě pro silnou průtrž mračen ukončeno za stavu 0-0. Náhradní termín byl stanoven na úterý 18.6. 2019 od 17.00 hodin. ... VíceMéně

SK PV u 18 : Nový Jičín 4:0 pol 1:0 branky Kovář krása Ježek Rus sestava Bokuvka Pinos Jurtik Janíček Pazdera Šup Ježek Učeň Krása Rus Kovář str Racek Šubrt Ircing Deak ... VíceMéně

U19
Frýdek Místek - 1sk 1 - 0. Poločas 0-0.
Peka
Musil, Zatloukal, Jurnicek, Chudý ( 58Dokoupil)
Nguyen, Dittmar, Fares (73 Rus) Sedláček
Kosek (65 Kovář) Vyroubal ( 24 Ježek ).
Hráči šli z důvodu poruchy autobusu rovnou do zápasu. Rozcvičení i taktická příprava byly nulové. Ale i přez všechny problémy jsme odehráli výborné utkání. Brance domácích předcházel faul na našeho hráče a ještě šťastný odraz. My jsme si vypracovali tři čisté příležitosti ale bohužel je zazdili. A několikrát nás zastavil pomezní rozhodčí.
Nicméně po herní stránce jsme se se soutěží rozloučili jedním z nejlepších výkonů.
... VíceMéně

U17 Frýdek Místek : Pv 2:0 Kluci hráli dobře kombinacne bohužel bez vstrelene branky. Odmakaný zápas, branku jsme dostali z penalty. Soupeře jsme 30 min nepustili za půlku. Hráli jsme ve velkém vedru, přesto jsme vydrželi do konce. Sestava Pitron Smital Svozil Luzny Racek Šubrt Ircing Spáčil Zapletal Vasicka Komani, střídali Deak Pospíšil Vyroubal Kosek Kubusek. ... VíceMéně

U12
FC Sparta Brno - 1. SK Prostějov 6:5
(1:1,5:2)
Branky: Páleník 2, Kozáková 2, Trunda

Nebýt laciných chyb a neproměněných šancí vyhráli bychom dnešní zápas. Na hráčích byla vidět snaha a chuť s utkáním něco udělat. Po vedení 1:2 jsme po chybách gólmana inkasovali branky a prohrávali 5:2. Ve třetí třetině dokážeme vyrovnat na 5:5. V poslední sekundě inkasujeme branku na 6:5 a prohráváme celé utkání. Hráčům patří velká pochvala.

Kroměříž 1-4 (0-2) 1. SK PV "U16". Sestava: Kvapil (41. Mikeš), Němeček, Král, Lachman, Bažant, Skopal, Kalvoda (41. Vraj), Bílek (53. Zbožínek), Klimeš, Gottwald (41. Bačovský), Kyas. Góly (přihrávky): Bačovský 2 (Zbožínek 1, Němeček 1), Gottwald 1 (Skopal), Němeček 1 (Kyas).
Ve velkém vedru proti fyzicky dobře připravenému soupeři jsme dokázali jeho agresivní pojetí hry akceptovat a větší fotbalovou kvalitou převážit misky vah na naši stranu.

Kroměříž : Pv u 18 2:0 pol 0:0

Sestava u 18 Bokuvka Pinos luzny svozil Pazdera Šup Janíček Jurtik Vyroubal Ircing Rus střídali Racek Šubrt Spáčil Komani utkání bylo dobré byli jsme lepší hráli kombinacne bohužel jsme nevstrelili branku šance byli soupeř po chybě první střela dal gól druhou branku jsme si dali vlastní kluci makali hráli dobře

Sobotní výsledky u11 turnaj Přerov
0:1 banik
0:0 Zlín
2:2 Opava
2:1 Sumperk
1:2 Teplice
Kluci dnes opět ukázali, ze dokážou hrat vyrovnane zápasy s top týmy. Bohuzel v rozhodujícím zapase s Baníkem jsme udělali individuální chybu hned v 10 vteřině , ktera nas stala umístění v top 8. I tak kluci zaslouží pochvalu za konecne 12 misto z 32 tymu a ze nasazení behem celého turnaje.

U17 - Valasske Mezirici 1:1 (1:0) Branka Vasicka Zapas jsme bohuzel nezvladli I pres enormni tlak v prvni puli a mnoho brankovych prilezitosti jsme se prosadili jen jednou. Ve druhe puli se nam souper vyrovnal, ale I tak jsme si sance tvorili my a souper hral jen po vapno. A zakonite prosel tres v podobe vyrovnavaci branky v posledni minute. Sestava: Bokuvka, Luzny (Svozil), Spacil, Racek, Zapletal, Janicek, Ircing, Krasa (Bacovsky), Vasicka (Vyroubal), Kyas (Smital), Komani (Lachman) ... VíceMéně

U11 turnaj v Přerově
patek základní skupina.
Prvni 4 týmy postup do zlate skupiny.
Kluci začali turnaj dobre a předváděli hezkou hru. Bohuzel postupem casu nam došli síly a vic nez fotbal to připomínalo hazenou. I tak kluci vybojovali hezke 3 misto a za nasazení jim patří velke dik.
3:0 Jičín
Poradí ve skupině: Slovacko, Vítkovice, prostejov, Hradec, stare mesto, Vyškov, Jičín, Vsetín

U10
SK Hranice - 1 SK Pv / 4:7

U19-Valašské Meziříčí 4:0 (1:0) ... VíceMéně

U15:
1.SK Pv -FC Vysocina Jihlava 1:5 (1:3)
Utkani se bohuzel neresi na sance, ale na promene branky a vytvorene individualni chyby, v tom byl souper mnohem dal.

Zlin - U17 2:1 (0:1) branka : Vasicka Zapas byl vyrovnany, bohuzel z mnoha sanci jsme se prosadili pouze jednou. Souperovi jsme obe branky darovali a to doslova, kdy jsme si jednu dali sami. Sestava: Pitron, Luzny, Svozil, Smital, Krasa, Vasicka, Spacil, Janecek, Vyroubal (Racek), Chudy (Zapletal), Kyas ... VíceMéně

U13
1. SK Prostějov - Hodonín 5:2
Branky: Zapletal, Vyroubal, Šídlo, Balnečin, Foukal

U14:
1.SK - MFK Karviná 5:1 (3:0)
Branky: Zifčák 2, Procházka, Kostelníček, Tyl

Od první minuty do poslední minuty dominoval na hřišti jen jeden tým. Mrzí jen až neuvěřitelné množství zahozených tisíciprocentních šancí, tohle musíme zlepšit.

FC Zlín B vs U19 1:0 (1:0) ... VíceMéně