Rychlý výsledkový servis

U14
1.SK Pv - Zbrojovka Brno 1:2 (1:0) branka Smékal
Domácí se do soupeře ovládajícího celou soutěž pustili s velkou chutí a zdravým sebevědomím, odměnou jim bylo brzké vedení. Ke konci utkání však odcházeli hanákům postupně síly a hostům se podařilo celý zápas otočit. I přes prohru domácích lze konstatovat, že kluci odehráli zřejmě nejlepší utkání v současné sezóně. Jedinou výtku na našem výkonu zaslouží chování fanoušků a rodičů, kteří se svým projevem hodně podepsali na psychice hráčů!!!
... VíceMéně

Prohlédnout na Facebooku

U11
1.SK Prostějov - FK Šumperk 10:1
Od první minuty zápasu jsme byli lepším týmem na hřišti. Kluci chtěli hrát fotbal a odměnou jim byli vstřelené góly a vysoké vítězství.

Sigma "U16" 1-1 (0-0) 1.SK PV "U17" Sestava: Mikeš, Bilek(65. Barton), Bažant, Lachman, Dolezel, Skopal (75. Němeček), Pěček (72. Kral), Gottwald (46. Horák), Vraj, Klimeš(46. Janeček), Bacovsky. Góly:49. 0-1 Vraj (Lachman), 60. 1-1. Proti jednomu z nejlepších týmů soutěže jsme podali výkon na horní hranici našich schopností a remíza je pro nás velmi dobrým výsledkem. ... VíceMéně

Sigma - 1.SK U19 1:2 (0:1) branky: Kovar 2, sestava: Pitron, Subrt, Naswetter, Krasa, Chudy, Jurtik, Dittmer, Ircing (Deak), Racek (Klimes), Skrabal, Kovar (Sup). Vyborny a poctivy vykon celeho muzstva vedl k viteztvi na rivalem z Olomouce. Ujali jsme se vedeni hned z uvodu obou polocasu. Naskodu ze jsme dostali branku v zaveru z rohu a take ze jsme nevyuzili brejkove akce v druhem polocase. ... VíceMéně

U10
1.SK PV- Šumperk
11:2
3:4
10:2
0:7
Při vítězných zápasech hráli kluci s nadšením a velkým zaujetím. Při prohraných zápasech jsme se nedokázali soupeři vyrovnat v důrazu a zodpovědnosti směrem dozadu.

U15:
1.SK - FC Zbrojovka Brno 1:2 (0:0)
Branka: Kostelníček

Vyrovnané utkání slušné úrovně, kdy šance zahazovaly oba týmy. Zbrojovka dobrá v kombinaci, my zase praktikovali účinný presink. Góly inkasujeme po našich útočných standartních situacích, což je hrozně laciné. Naše snížení přišlo pozdě a nestihli jsme vyrovnat.

U16 1sk PV - Stará Bělá 3 - 0. Poločas 2-0. Branky Bačovský, Kalvoda, Bartoš.
Sestava: Mikeš, Zezula, Navrátil, Racl, Doležel, Morávek, Šmíd, Bartoš, Zapletal, Kalvoda.
Dnes jsme podali asi nejhorší výkon v podzimní části sezóny. Chyběl nám pohyb, odvaha chuť dát do hry myšlenky. S lepším soupeřem by jsme s takovou hrou tvrdě narazili. Musíme do příštího týdne rychle spadnout z hrušky dolů a začít s pokorou pracovat.

1.SK u 18 :Stará Bělá 4:1 poločas 1:1 Deak Pazdera Šup Vyroubal Dnešní utkání bylo těžké mokrý terén houževnaty soupeř. My jsme dobře kombinovali měli jsme hru a dnes se nám podařilo proměnit polovinu šanci. Soupeř hrál dobře organizovane. Sestava Pitron Pospíšil Vykopal Ježek Pazdera Komani Janíček Učeň Vasicka Deak Smital. Střídali Šup Kosek Zapletal Pinos Vyroubal ... VíceMéně

1. SK PV "U17" 1-3 (1-3) Lišeň "U17" Sestava: Bokuvka, Bažant, Lachman, Racl (46. Král), Horák, Gottwald (54. Bacovsky), Skopal (71. Šmíd), Pěček (57. Kalvoda), Klimeš, Janeček, Bažant. Góly: 17. 0-1, 28. 0-2, 40. 1-2 Klimeš (Pěček), 44. 1-3. Byli jsme více času na míči, ale soupeř měl větší kvalitu i efektivitu v zakonceni útočných akcí a proto naprosto zaslouženě získal všechny tři body. ... VíceMéně

U14:
FK Hodonín - 1.SK Prostějov 6:2 (3:1) branky Smékal 2x
Hosté bohužel dnes nezvládli proměnit notnou dávku střeleckých příležitostí. Domácí hráli organizovaně a težili z chyb hostů. Svou efektivitou v zakončení zaslouženě ovládli utkání.

U10
HFK - 1.SK PV
2:5
1:6
6:3
6:3
Vyrovnaná utkání, v některých momentech nám chybělo větší zaujetí a důraz.

U9 OFS mladší přípravka
1.SK A - Vícov 12:2
1.SK A - Nezamyslice 8:4
1.SK A - Mostkovice B 0:5
1.SK A - 1.SK C 4:2
Přednost včera dostali především noví hráči. I soupeři o 2 roky mladší s nimi dokázali držet krok. Čeká nás ještě spousta práce.

Divize dorost mladší.
Vsetín - 1sk pv U16 1 - 4, poločas 0-3. Branky Bartoš, Gotvald, Svoboda, Pěček.
Sestava: Mikeš, Zezula, Navrátil, Racl, Mraček.
Doležel, Morávek,Šmíd, Bartoš,(81Kalvoda) Svoboda,(68 Doseděl) Gotvald.( 46 Pěček )
Zápas na rozbláceném hřišti jsme zvládli na jedničku. Soupeře jsme předčili jak v bojovnosti tak fotbalovosti.(co hrací plocha dovolila). Pochvalu zaslouží všichni za výkon i za přístup k utkání.

FC Žďár nad Sázavou - 1. SK Prostějov
5:3
Branky: Robeš, Sasín, Šponar

Na podmáčeném terénu jsme odehráli náš klasický zápas. Hrajeme a máme množství příležitostí, které bohužel neproměníme a soupeř potrestá každou naši chybu. Někteří hráči musí zlepšit *přístup* a *odpovědnost* vůči týmu.

1.SK PV "U17" 3-2 (1-0) MFK FM Sestava: Bokuvka, Horák, Němeček, Lachman, Bažant, Gottwald, Skopal, Pěček, Vraj, Bílek, Bacovsky. Střídali: Král, Čermák, Vogl. Nahr. brankář Kvapil. Góly: 22. Bílek (Pěček) 1-0, 54. 1-1, 57. 1-2, 67. 2-2 Bacovsky (Vraj), 71. 3-2 Bažant (Vraj). Další MU jsme zvládli se ctí. Poklidný 1. poločas jsme vyhráli po pěkné kombinační akci 1-0. Napínavý a zajímavý byl pak poločas druhý. Hosté během čtyř minut výsledek otočili, ale naši kluci extrémní bojovností po deseti minutách skóre srovnali a zanedlouho otočili opět skóre na naši stranu. V dramatickém závěru ani jeden tým již gól nevstrelil, a tak bere vítězství naše mužstvo . ... VíceMéně

1.SK U19 - Frydek Mistek 3:2 (1:1) branky: Kosek 2, Klimes. sestava: Peka, Subrt, Spacil, Chudy, Luzny, Naswetter, Dittmer, Ircing (Deak), Krasa (Sup), Kosek (Jurtik), Klimes (Jezek). Cele utkani bylo hodne vyrovnane s tim ze my jsme si vytvorili o nekolik sanci vic nez souper. Hralo se nahoru dolu a utkani bylo hodne bojovne. Souper sice vedl, ale my jsme byli schopni utkani otocit tremi brankami. Souper pak jen kosmeticky snizil z penalty po nasi chybe ve stredu hriste. ... VíceMéně

U14
SK Pv - FC Vysočina Jihlava 1:4 (1:1) branka Smékal
Utkání se hrálo na velmi težkém terénu. Naši kluci konečně začínají předvádět poctivé výkony, avšak stále chybí větší klid v koncovce. I přes nelichotivý výsledek si kluci zaslouží pochvalu.

Sk Prostějov U17 - Uničov U17 poločas:0:0 výsledek 1:1 sestava: Mikeš,Král(Horák),Lachman, Ňěmeček, Bažant,Klimeš(Gottwald),Skopal,Kalvoda(Pěček), Bílek(Vraj), Kyas, BačovskýBranka: Němeček - Celé utkání, které se hrálo na hodně těžkém terénu jsme byli lepším mužstvem vytvořili jsme si spoustu šancí trefili 4x tyč neproměnili pokutový kop. Soupeř z jednoho nepovedeného centru dal 1gól. Bohužel i takové utkání se hrají musíme se z toho ponaučit do dalšich zápasů. ... VíceMéně

1.SK U19 - Unicov 2:2 (0:0) branky: Kovar, Jezek. sestava: Pitron, Subrt, Jurtik(Spacil), Chudy, Krasa, Naswetter, Dittmer, Ircing, Jezek, Kosek, Kovar (Klimes). Na velmi podmacenem terenu jsme jsme to byli my co tvorili hru. Bohuzel z velkeho mnoztvi sanci jsme se v prvnim polocase neprosadili ! Tak prisel tres a hned po zmene stran jsme obdrzeli branku z primeho kopu. Pak jsme se vzpamatovali a skore otocili. Bohuzel souper potrestal jednu chybu v obrane a vyrovnal. Bez promenovani sanci se zapasy nevyhravaji a to musime zlepsit. ... VíceMéně

U12
FC Boskovice - 1. SK Prostějov
1:5
Branky: Sanín, Ochmam, Saulich, Pořízka, Prokeš

Do zápasu jsme nastoupili velmi aktivně a od první minuty jsem diktovali tempo hry. Jen díky našemu zakončení a nezodpovědnosti některých hráčů neskončil zápas větším rozdílem.