Související zápas

1. SK Prostějov
ProstějovSK Olomouc Sigma
13:0
ne 12. 3. 2023 13:00 @ Olympijská ul., UMT, 1.liga mladších žákyň Morava, 10. kolo

WU13: 1.SK Prostějov - Sigma Olomouc

Derby jednoznačnou záležitostí

1.SK Prostějov - SK Sigma Olomouc 13:0 (6:0)

Branky: Langrová 5, Lhotová 4, Koudelková 3, Burešová 1

Sestava: Stará, Šogorová, Kalabisová, Lhotová, Hrabčáková, Koudelková, Burešová, Langrová, Mlčochová, Ficová, Hirschová, Štefflová

První jarní kolo a rovnou derby v podobě zápasu se Sigmou Olomouc. V prvních třech minutách na nás soupeřky vletěly, my si trochu nevíme rady a zbytečně ztrácíme míče.
Po sérii soupeřových autů a rohů dohráváme rychlý protiútok a hned z naší první akce skórujeme. Od té chvíle je na hřišti pouze jedno družstvo a do poločasu přidáváme dalších 5 branek. V druhém poločase soupeřky odchází i fyzicky a my náš kvalitní výkon naopak stupňujeme. Konečné skóre vypovídá za vše a je odměnou celého týmu za práci během zimní přípravy.