ProstějovFK TŘINEC a.s.
1:1
so 6. 8. 2022 17:00 @ Za místním nádražím, Prostějov, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo

Sestavy

DOMÁCÍ:KRYNSKYI – BLAHUTA,(62.BOLF) BIALEK, ELBEL (81. PÍCHAL), SCHAFFARTZIK – BARTOLOMEU(62.VLACHOVSKÝ), OMALE, M. MACH (81. GÁČ), KUŠEJ (74. ZAPLETAL) – KOUDELKA, PINC

HOSTÉ: HASALÍK – JURSA (90. SZEWIECZEK), FOLTYN, STRAŇÁK, HÝBL – MACHUČA (46. HOLÍK), HABUSTA – OMASTA (58. GEMBICKÝ), KATEŘIŇÁK, KANIA (58. TANDARA) – JUŘENA

Na první vážnější šanci si diváci v Prostějově museli počkat až do 17. minuty a hned z toho byl gól. Centr Kušeje našel hlavu Bialka a Hanáci se ujali vedení 1:0. O chvíli později zahrozil Kušej, který vracel odražený míč zpoza vápna na bránu a jen těsně minul. V následujících minutách byl na hřišti více než hráči vidět rozhodčí, který svými nepřesnými rozhodnutími budil vášně na obou stranách.. Ve 35. minutě rozehrál přímý kop překvapivě přímo na bránu jeden z hostujících hráčů a brankář Krynskyi musel vytáhnout perfektní zákrok aby zabránil srovnání . Do šaten tak odcházeli spokojenější domácí. Druhá půle pokračovala ve stejném duchu jako první dějství, nepříliš pohledná hra téměř bez šancí na obou stranách. V 65. minutě bylo k překvapení všech srovnáno, když odražený míč nastřelil směrem k bráně domácích Foltýn, který překvapil všechny přítomné a srovnal na 1:1. Strhnout vedení na stranu domácích mohl Pinc, který svou rybičkou jen těsně nedosáhl na centr Vlachovského. Průměrný druholigový zápas, plný tvrdých zákroků a nervozity tak dopadl spravedlivou dělbou bodů.