Související zápas

1. SK Prostějov
ProstějovSK Uničov
2:2(0 : 0)
so 18. 2. 2023 10:00 @ ÚT, Prostějov, Olympijská ul., Přípravný zápas
43_20230218_192846.png

Muži: Prostějov - Uničov

Přípravné utkání

1. SK Prostějov – SK Uničov 2:2 (0:0)

Branky: 55.Malec , 75. Píchal – 65.Krč (p) , 88.Komenda

Prostějov: Vejmola – Blahuta, Malec, Elbel, Vlachovský, Chvěja, Rolinek, Gabriš, Bartolomeu, Dano, Koudelka. Střídali: Kulig, Stříž, Moučka, Píchal

Uničov: Kvapil – Coufal, David, Svoboda, Hausknecht, Vichta, Komenda, Vybíral, Sečkář, Krč, Koutný. Střídali: Diblík, Saňák, Kirschbaum, Kamas, Uvízl.

Předposledním soupeřem před ostrým startem druhé ligy byl Uničov. Tradiční účastník MSFL prosetý řadou hráčů spojených s Prostějovem byl více než zdatným soupeřem. Po prvním dějství byl domácí kouč Šustr hodně rozzlobený na výkon svých svěřenců. Druhá půle již snesla přísnější měřítko , přesto se ve hře objevuje stále velké množství chyb a do startu sezony zbývá hodně práce. Hráčům dle slov trenéra chybí lehkost, zarputilost, více důrazu. Abychom však jen nekritizovali, v utkání se objevilo i několik světlých momentů, vůbec poprvé se v prostějovském dresu prosadil Tomáš Malec, který hlavou po jednom z rohových kopů otevřel stav zápasu. Z pokutového kopu srovnal Krč, aby se po další pěkné akci na druhé straně prosadil Píchal, který vrátil domácím vedení. Těsně před koncem po zbytečných chybách a laxním bránění srovnal na 2:2 Komenda.