Související zápas

1. SK Prostějov
ProstějovFC SILON Táborsko a.s.
5:0
so 10. 9. 2022 17:00 @ Za místním nádražím, Prostějov, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 8. kolo

Muži: Táborsko - Prostějov 2:1

Z Táborska bez bodu , situace je již opravdu vážná

FC SILON Táborsko  - 1. SK Prostějov 2:1 (0:0)

Branky: 75.Sylla , 83.Dordič - 69.Koudelka

ŽK: Nádvorník - Stříž, Moučka, Koudelka. Chvěja, Gábriš

ČK:

Rozhodčí: Ulrich, Černoevič, Cichra

Diváků: 711

Táborsko:  PASTORNICKÝ – PLACHÝ, NOVÁK, NAVRÁTIL, TUSJAK – KOPŘIVA (90+3. SOJKA), DORDIĆ (85. ALEXANDR), KATEŘIŇÁK, VARAČKA – KRONUS (68. SYLLA), ŠAŠINKA

Prostějov: VEJMOLA – STŘÍŽ (81. ROLINEK), GÁBRIŠ, BOLF, SCHAFFARTZIK (78. GOUAMENE) – BARTOLOMEU, KOUDELKA, M. MACH, MOUČKA (78. KULIG) – VLACHOVSKÝ (55. CHVĚJA), MALEC

Oba týmy měly problémy s terénem, který poznamenal silný déšť před zápasem, tráva byla nasáklá vodou. V první půli měli více ze hry domácí, do vyložené šance před Vejmolou se ale nedostali. To v závěru poločasu naopak vystrašil domácího brankáře nenápadnou střelou Bartolomeu, na druhé straně Šašinka v dobré pozici minul. V samém závěru z brejku pálil Dordič, ale byl už hodně z úhlu a Vejmola si poradil.

Ten hned po změně stran musel likvidovat umístěnou hlavičku Varačky. Dvacet minut před koncem se vydal dopředu Koudelka, obránci mu nechali dostatek prostoru a jeho střela zapadla přesně k tyči. Z vedení jsme se ovšem radovali jen asi pět minut, když vyrovnal Sylla. Obrat dokonal Dordič a poslal nás bez bodu domů na Hanou.