ne 7. 5. 2023 12:00 @ Olympijská ul.-tráva, SpSM-U12 JIH 9-16, 9. kolo

SpSM - U12 JIH

1. SK Prostějov - Ždár n. Sázavou 6:8 (3:7)

Branky: Švécar 2x, Funk, Motyčka, Svačina, Komloš

Sestava: Saulich - Motyčka, Strašák, Musil, Zapletal, Funk, Švécar, Maršálek, Mráček, Zavadil, Komloš, Svačina

Než se dostaneme do utkání, trvá nám to 30 minut a dostáváme 7 branek, jelikož nedokážeme reagovat na jednoduchou hru soupeře. Na konci poločasu se dostáváme do hry a začínáme stíhací jízdu a zjednodušením hry se nám daří postupně snižovat. Ve druhém poločase už jsme soupeře do ničeho nepustili a tak jsme mu opět museli pomoci špatnou rozehrávkou od brankáře. To ale bylo vše, co soupeř stihl. Hru ovládáme my, bohužel neproměňujeme šance, včetně penalty a tak stihneme pouze snížit. Klukům patří na jednu stranu pochvala za to, že utkání nevzdali ani za velkého rozdílu ve skóre. Na druhou stranu, pokud bychom hráli v utkání od začátku, mohli jsme s pohodlným náskokem utkání zvládnout i výsledkově. Individuálně jsme lepší a hráči opět odvádí dobrou práci v soubojích 1:1 v útočné fázi a v druhém poločasu se přidal už i zlepšený pohyb na míči.