U12: FC Slovan Havlíčkův Brod - 1. SK Prostějov

SpSM - U12 JIH

FC Slovan Havlíčkův Brod - 1. SK Prostějov 5:1 (1:1)

Branky: Subota

Sestava: Kubalák - Vybral, Tyl, Mlčoch, Pavlát, Khýr, Pokoj, Subota, Švec, Doležel, Pavliš

Prohra proti Havlíčkovu Brodu dnes neskutečně mrzí. I když prohráváme, tak z mého pohledu hrajeme náš nejlepší zápas na jaře. První poločas jsme lepším týmem a ve hře vidím spoustu prvků, na které se v tréninku zaměřujeme. Jen nám chybí lepší řešení ve finální fázi. V druhem poločase bohužel dostáváme gól na 2:1 po naši obrovské chybě, kdy jej dostáváme po zbrklé rozehrávce. Gól na 3:1 dostáváme po penaltě, která neměla být a v ten moment se složíme. Kvůli malému počtu hráčů nemáme dnes jak reagovat na naši únavu, a tak začínáme chybovat a ztrácíme pohyb. Každopádně za předvedený výkon a bojovnost si kluci zaslouží pochvalu.