so 18. 3. 2023 12:00 @ UT Žďár n.S., SpSM-U12 JIH 9-16, 2. kolo

SpSM - U12 JIH

Žďár nad Sázavou - 1. SK Prostějov 4:3 (0:3)

Sestava: Nicod - Švécar, Motyčka, Strašák, Zapletal, Musil, Zavadil, Saulich, Spasov, Maršálek, Svačina, Rozehnal, Funk, Komloš, Mráček

Branky: 2x Funk, Rozehnal

První mistrovské utkání se nám bohužel výsledkově ani výkonem nepovedlo. Po prvním poločase sice vedeme 3:0, ale nemůžu říct, že zaslouženě. Spíše se k nám naklonilo štěstí, kdy jsme přežili několik závarů před naší brankou a i přes upozornění našich hráčů, nedokážeme zastavit nakopávané míče za naši obranu. Sami neproměňujeme vyložené gólové šance, a tak první poločas mohl klidně skončit s pěti góly na obou stranách. Druhý poločas už nás štěstí opustilo úplně a soupeř přebral iniciativu a utkání otočil, k čemuž jsme mu opět sami pomohli nesmysly před naší brankou a zbytečnou penaltou v poslední minutě. Klukům se bohužel nepovedlo plnit zadané úkoly a soupeři jsme tak utkání docela usnadnili. Myslím, že se máme hodně z čeho poučit a do dalších utkání se zamyslet.