Přípravné utkání

1. FC Poruba - 1. SK Prostějov 6:4 (2:2)

Branky: 2x Bartl, Funk, Bílek

Sestava: Soldán/Zdřálek - Dvořák, Valachovič, Rozehnal, Havlíček, Bílek, Motyčka, Bartl, Funk, Švécar, Matouš, Zbíral, Rus, Musil, Strašák, Klobučník

Dnešní velmi vyrovnané utkání s kvalitním soupeřem z Poruby jsme odehráli ve vysokém tempu i kvalitě. Bohužel jsme dnes doplatili na nepřesnou koncovku. První poločas jsme mohli s klidem vést o 3-4 branky a mohli tak hrát s větším klidem na míči. Místo toho jsme naše samostatné nájezdy na brankáře neproměnili a soupeř tak byl stále ve hře a sám si vytvořil jen náznaky šancí. Bohužel jsme mu dvěma chybami pomohli dostat se do vedení a sami jsme se v první půli zmohli jen na vyrovnání. Druhý poločas už byl soupeř nebezpečný směrem dopředu a zjednodušenou hrou se dostával před naší branku. Dnešní lekce z produktivity je pro nás ponaučením do příštího utkání, kdy zahájíme jarní část soutěže.