ne 7. 5. 2023 10:00 @ Olympijská ul.-tráva, SpSM-U13 JIH 9-16, 9. kolo

SpSM - JIH U13

1. SK Prostějov - Žďár nad Sázavou 6:2 (2:0)

Branky: 2x Hořava, Mikolowitsch, Dvořák, Lintner, Nečas

Sestava: Pychora - Dankovič, Vejvoda, Musil, Nečas, Hladiš, Bárta - Lintner, Patka, Derych, Hořava - Zemánek, Mikolowitsch, Všetička, Smékal

Na jaře hrajeme proti všem týmům dvoukolově a tak podruhé potkáváme soupeře ze Žďáru. Víme, že nás bude čekat soubojový tým s urostlými hráči, kteří nám u nich dělali velké problémy. Kluci však k zápasu přistupují s chutí a zápalem a celý první poločas soupeře šikanují svým pohybem, ať už na své polovině, kdy jsem neustále v nabídce pro přihrávku, tak v útočné, kde podstupujeme velké množství náběhů, ve kterých se kluci hledají prúnikovými přihrávkami. Oproti ostatním zápasům se nám daří i presink, kdy konečně napadáme soupeře jako tým a ne jako jednotlivci. Poločas je bohužel jen 2:0. A tak kluci do druhé půle nastupují obezřetně. Daří se nám však udělat náskok 6:0. A tak kluci dohrávají zápas s pocitem jasného vítězství. Bohužel v ten moment začínají hrát všichni více na sebe a určité situace řeší laxně, jak v obrané, tak útočné fázi.

Každopádně za výkon klukům patří velká pochvala a je potřeba, abychom na tento výkon navázali i v dalším kole.