so 28. 10. 2023 10:00 @ Olympijská ul.-tráva, SpSM-U 13 JIH, 13. kolo

SpSM-U 13 JIH

1. SK Prostějov - Žďár nad Sázavou 8:4 (5:2)

Branky: 2x Matouš, 2x Nepožitek, Bartl, Bílek, Rozehnal, Funk

Sestava: Soldán/Opluštil - Dvořák, Motyčka, Musil, Strašák, Valachovič, Funk, Bílek, Nepožitek, Matouš, Zbíral, Rozehnal, Mráček, Rus, Saulich, Bartl

Vstup do utkání nám oproti minulému utkání vyšel na výbornou a v první minutě už jsme vedli 2:0. Bohužel poté, i přes naši snahu stále hrát aktivně dopředu a dávat góly, naopak dva góly dostáváme a soupeř se tak dostal do hry. Nutno říci, že jsme cestu k oběma gólům soupeři opět velmi ulehčili. Do poločasu se dostáváme do vedení o tři branky a hru máme celkově pod kontrolou. V druhém poločase už tolik ve hře nejsme a hra se z fotbalu stává kopanou. Opět inkasujeme zbytečné dva góly ale naštěstí i my přidáváme branky. Navzdory výsledku nemůžeme být úplně spokojeni s předvedenou hrou. V podobných utkáních bychom chtěli více držet míč a mít hru pod kontrolou po celou dobu utkání. Opět nás srážejí chyby způsobené naší zbrklostí. Musíme si na to dát větší pozor, protože soupeř vyšších kvalit by takovou hru okamžitě trestal. Musíme se tedy pořád soustředit na poctivou práci a připravit se na nadcházející dvě poslední utkání proti TOP soupeřům naší soutěže.