ne 9. 4. 2023 10:00 @ Olympijská ul., UMT, SpSM-U13 JIH 9-16, 5. kolo

SpSM-U13 JIH

1. SK Prostějov - Třebíč 4:5 (1:4)

Sestava: Pychora - Dankovič, Hradilík, Vejvoda, Musil, Nečas, Hladiš, Bárta - Lintner, Patka, Derych, Hořava - Zemánek, Mikolowitsch, Všetička, Šmída

Branky: 2x Mikolowitsch, Všetička, Bárta

Zápas proti Třebíči bohužel musíme hodnotit neúspěšně co se týče výsledku. Co se ovšem týče předvedené hry, musíme kluky pochválit. V zápase si vytváříme proti kvalitnímu soupeři nespočet šancí, což nám dříve dělalo velké problémy. Kluci si také zaslouží ocenit za to, jak přistoupili k dění v zápase, kdy po prvním poločase prohrávají 1:4, ale do druhého poločasu nastupují odhodlaně, daří se jim dát rychle dva góly a po celý druhý poločas soupeře tlačí a ženou se za vyrovnáním. Většinu gólů bohužel dostáváme po vlastních chybách a doplácíme na to, že se hraje na velké brány.