ne 14. 5. 2023 13:15 @ Havl. Brod-tráva, SpSM-U13 JIH 9-16, 10. kolo

U13: Slovan Havlíčkův Brod - 1. SK Prostějov

SpSM JIH - U13

Slovan Havlíčkův Brod - 1. SK Prostějov 3:2 (0:1)

Sestava: Pychora - Dvořák, Bárta, Vejvoda, Hradilík - Hořava, Lintner, Musil - Dankovič, Mikolowitsch, Nečas

Střídání: Zemánek, Smékal, Všetička, Hladiš

Z Havlíčkova Brodu se vracíme domů dost zklamaní, vzhledem k výsledku, kdy 10 minut do konce vedeme 2:0, ale v poslední minutě prohráváme 3:2. V prvním poločase jsme byli dominantnější, i když v rozehrávce a nabídce jsme si mohli vést lépe. První poločas jsme ukončili vepředu po dobré hře na pravém křídle a několika střelách, po vybudování dobrých útočných her. Druhý poločas začíná tak, jak končí ten první a krátce poté dáváme branku na 2:0 téměř stejně jako první. I přes naši převahu se soupeř nevzdává, my jsme špatně zvládali některé rozehrávky a trochu ubrali na intenzitě a inkasovali tak gól na 2:1. Posledních 10 minut zápasu jsme nervózní a ztrácíme otěže zápasu, inkasujeme 2:2 ze standardní situace a nakonec 3:2 po individuálním řešení soupeře. Porážka je bohužel nezasloužená, ale snad nám pomůže v dalších zápasech a kluci se z ní poučí.