TřebíčProstějov
8:10(4 : 3)
so 27. 5. 2023 10:00 @ Třebíč,Vrchlického 990-tráva, SpSM-U13 JIH 9-16, 12. kolo

U13: Třebíč - 1. SK Prostějov

SpSM U13 - JIH

Třebíč - 1. SK Prostějov 8:10 (4:3)

Sestava: Pychora - Dvořák, Bárta, Musil, Hladiš - Lintner, Šmída - Smékal, Mikolowitsch

Střídání: Hradilík, Patka, Vejvoda, Nečas, Derych, Hořava, Zemánek, Všetička

Branky: Smékal, Derych, Vejvoda x3, Lintner x2, Hořava, Všetička, Šmída

CRAZY GAME TODAY! Myslím, že jak kluci, tak lidé na tribuně si užili spoustu legrace, když viděli tento zápas s 18 góly! Hráli jsme po dlouhé době systémem 8+1 a myslím, že se kluci až na první momenty dobře adaptovali. Rychlá hra, kompaktnost, rychlé přechody, mnoho gólových šancí, živá hra. Během druhého poločasu s náskokem 3 branek pokračovali kluci v dobré hře a výsledek otočili. Druhá část druhého poločasu dala soupeři opravdu velké potíže. Zasloužené vítězství, ale gratulujeme soupeři. Skvělý test charakteru a týmové práce. Podtrhuji výkon Vejvody, který dává 3 opravdu krásné góly z dálky. Skvělý výkon všech a velká gratulace našim klukům!