ne 10. 9. 2023 12:00 @ Holice-tráva, MSŽD-U 14 sk. D, 6. kolo

1. HFK Olomouc - 1. SK Prostějov 6:4 (4:2)

Sestava: Nicod - Bárta, Vejvoda, Patka - Dankovič, Lintner, Hořava, Nečas - Mikolowitsch, Hekrla, Šmída

Střídání: Pychora, Zemánek, Hradilík, Hladiš, Derych, Všetička, Musil

Branky: Hekrla, Hořava, Mikolowitsch, Hladis

Utkání, ve kterém všechny inkasované branky vycházejí z našich individuálních chyb. První poločas končí 4:2, dominují naši kluci, kteří vytvářejí krásné skórovací akce a špatně brání před naším brankářem. Druhý poločas jsme začali vstřeleným gólem, ale po minutě jsme po špatné rozehrávce inkasovali další gól. Utkání takto pokračuje, aniž bychom si vytvářeli gólové akce a opět chybovali u naší branky a inkasovali branku. Inkasovat 6 gólů bez inkasovaných konkrétních střel na branku nebo gólových akcí může být pro kluky frustrující, ale díky těmto chybám se zlepší. Byli velmi dobří ve hře, dobrá hra, jasné nápady, nebezpeční v útoku.