so 26. 8. 2023 12:00 @ Olympijská ul.-tráva, MSŽD-U 14 sk. D, 4. kolo

1. SK Prostějov - Žďár 3:3 (3:2)

Sestava: Pychora - Bárta, Musil, Patka - Dankovič, Pešák, Hořava, Hladiš - Mikolowitsch, Všetička, Šmída

Střídání: Nicod, Hekrla, Lintner

Branky : Pešák, Šmída, Hekrla

Skvělý výkon od kluků, kteří dominovali po celý zápas. Výsledek bereme pozitivně, ale kluci dobře vědí, že to mohlo být jinak a v náš prospěch. V prvních minutách jsme šli do vedení, ale po dvou triviálních chybách jsme prohrávali 1:2. Kluci pokračují ve hře, vždy první na míči, dynamičtí a s jasnými nápady, vytvářejí dobré skórovací akce, zaslouženě nalézají remízu a také úvodní branku. Ve druhém poločase hrajeme prakticky na jednu branku, produkujeme mnoho gólových akcí a zakončujeme na bránu, ale břevno a nepřesnost nám branku upírají. Pak jsme dostali gól při jediném protiutoku soupeře, který jsme mohli zvládnout lépe. Dokončujeme hru tak, že pokračujeme ve vytváření hry, ale nedosáhneme gól. Skvělý výkon kluků, kteří pokračují v cestě růstu.