čt 28. 3. 2024 12:00 @ Havlíčkův Brod, MSŽD-U 14 sk. D, 16. kolo

U14: FC Slovan Havlíčkův Brod - 1. SK Prostějov

FC Slovan Havlíčkův Brod - 1. SK Prostějov 2:5 (0:3)

Branky: 2x Hekrla, 2x Musil, Šmída

Sestava: Pychora - Dankovič, Musil, Bárta, Nečas - Lintner, Pešák, Hubený - Pospíšil, Zemánek, Hekrla

Střídání: Šmída, Bartoň, Mikolowitch, Patka, Hladiš

V úvodních 10 minutách nám chybí větší pohyb. Poté začneme hrát aktivně, jak jsme chtěli hrát od začátku. Soupeře přehráváme, daří se nám kombinace a z mnoha šancí dáváme 3 góly do poločasu. Znovu začneme špatně začátek druhého poločasu, kdy prohráváme osobní souboje a zbytečně se vysilujeme tím, že špatně vyhodnotíme kdy hrát individuálně a kdy kombinovat. Dostaneme nakopáno a ještě soupeř snižuje na 2:3. Zbytek zápasu už je v naší režii a z mnoha šancí přidáváme 2 branky. Kluky chválím, že až na krátký výpadek hráli soustředěně a snažili se přenášet návyky z tréninku do zápasu. Myslím tím neustálou nabídku o míč, kombinace a přepínání při ztrátě míče. Už se těšíme na příští zápas.