so 23. 9. 2023 12:00 @ hřiště Fanderlíkova, MSŽD-U 14 sk. D, 8. kolo

MSŽD-U 14 sk. D

FC Svratka Brno - 1.SK Prostějov 5:0 (2:0)

Sestava: Pychora - Musil, Vejvoda, Patka - Hladiš, Lintner, Pešák, Nečas - Šmída, Hekrla, Všetička

Střídání: Nicod, Zemánek, Hradilík, Mikolowitsch, Bárta, Derych

Dnes špatný výkon, se silným soupeřem. První poločas je vyrovnaný, ale hned si všimneme, že chodíme pozdě a prohráváme téměř všechny souboje. Zůstali jsme ve hře až do inkasovaného gólu z penalty za chybnou rozehrávku. Chybou na konci prvního poločasu jsme opět inkasovali na 2:0. Druhý poločas začal dobře, po pár minutách se přiblížil ke skórování a skórování bylo později zamítnuto kvůli ofsajdu. Pak nás soupeři napadnou, odoláme, ale inkasujeme třetí gól, opět naší chybou a od té chvíle zápas úplně opouštíme. Výsledek mohl být ještě krutější, než je, přestože góly byly příčinou našich chyb. Promarněná příležitost předvést naše kvality proti silnějšímu soupeři. Brzké uzdravení přejeme Michalu Patkovi, který utrpěl v prvním poločase zlomeninu zápěstí a Lukáši Hořavovi, který si v týdnu také zlomil zápěstí.