so 4. 5. 2024 12:00 @ Kroměříž, MSŽD-U 14 sk. D, 21. kolo

SK HS Kroměříž - 1. SK Prostějov 2:3 (0:2)

Sestava: Pychora - Dankovič, Bárta, Musil, Hladiš - Hořava, Pospíšil, Lintner - Mikolowitsch, Zemánek, Hekrla

Střídání: Nicod, Nečas, Hubený, Bartoň, Pešák

Branky: Zemánek (Mikolowitsch), Mikolowitsch (Lintner), Lintner

Důležitý zápas v hanáckém derby, proti kvalitnímu týmu, z kterého si vezeme domů body. I dnes začali kluci velmi dobře, po 13 minutách se ujali vedení 2:0. Kluci první poločas naprosto dominují, soupeře asi překvapili. Ve druhém poločase měli domácí více držení míče, zatímco my jsme bránili a útočili v protiútocích, vždy jsme byli nebezpeční. Inkasovali jsme 2 góly, oba ze standardních situací. Po vyrovnání, 7 minut do konce, jsme zápas zvládli lépe, když jsme našli krásnou branku konečného vítězství. Skvělý výkon od kluků, kteří věděli, jak zvládat energii a momenty zápasu, pod velmi silným sluncem. Druhý poločas určitě zvládáme lépe, ale kluci zůstali po celou dobu kompaktní a koncentrovaní. Chuť podat 100% a vyhrát odměnila kluky, kteří tento zápas zaslouženě vyhráli. Oběma týmům gratulujeme k nabídnutému krásnému zápasu