ne 3. 9. 2023 12:00 @ Sokolovská, Jihl., MSŽD-U 14 sk. D, 5. kolo

U14: TJ Sokol Bedřichov - 1. SK Prostějov

Tj Sokol Bedřichov - 1. SK Prostějov 4:11 (1:6)

Sestava: Nicod - Bárta, Musil, Patka - Dankovič, Pešák, Hořava, Nečas - Mikolowitsch, Hekrla, Šmída

Střídání: Vejvoda, Zemánek, Derych, Pychora, Lintner, Všetička, Hladiš

Branky: 4x Mikolowitsch, 4x Hekrla, Lintner, Vejvoda, Pešák

Konečně si i naši chlapci mohou užít dobré vítězství, naše první v sezóně, jako přirozený důsledek mnoha odehraných dobrých zápasů. Po 5 minutách se ujímáme vedení a uzavíráme první poločas na 6:1. Druhý začíná inkasovaným gólem, ale kluci reagují a pokračují ve hře až do konce. Super přístup od kluků, kteří po celou dobu utkání projevovali velkou chuť hrát a spořádaně uplatňovat herní principy, které hledáme. Góly dnes přišly, ale víme, že jsme jich mohli dát víc a inkasovali jsme góly po našich individuálních chybách. Musíme se zlepšit v obou bodech. Závěrem výborný výkon všech, zejména Hekrly a Mikolowitsche, kteří oba vstřelili 4 branky. Gratulujeme klukům!