114_20240419_141357.png
115_20240419_141901.png

U15: 1. FC Poruba - 1. SK Prostějov

Přípravné utkání

1. FC Poruba - 1. SK Prostějov 3:1

Branky: Sikora

Sestava: Spurný (20. Svoboda), Halouzka, Zaplatel A. (25. Piňos), Kupka, Přikryl M., Zapletal D. (41. Hubáček), Čížek (55. Kanka), Hajkr (55. Kubalák), Cibulec, Pospíšil (55. Přikryl R.), Sikora

Dnešní přátelské utkání = generálka před mistrovským utkáním se mi hodnotí hodně špatně!!

Neboť to má dnes dvě roviny.

Hned od začátku se nám daří držet míč a máme dobrý pohyb a organizaci hry. Bohužel dnes proměňování šanci je úplně bezzubé. Nejsme schopni proměnit ani tutové šance, kdy jsme sami proti gólmanovi. Poruba pak přebírá taktovkou do poločasu a to je ta druhá rovina. Protože se hraje bez rozhodčího, který bohužel není přítomný a trenér koučeje přímo ze hřiště s píštalkou. Jde vidět, že to nám vůbec nevoní a nejsme schopni se s tím srovnat a co se přitom odehrávalo na hřišti nebudu vůbec komentovat. Do druhé půle k tomu tak přistupujeme a dáváme tam kluky z lavičky, ať si taky vyzkouší takový zapás. Vytváříme si předfinální situaci, ale ještě je řešíme zbrkle. Po vyrovnání se dostáváme do hry, ale druhá rovina utkání nás úplně srazí ke dnu a vytváříme zbytečně individuální chyby. I přesto sportovně po zápase jsme si podali ruce a Poruba zaslouženě vyhrála neboť hlavně využila svoje gólové situace.

Na závěr jsme si to s trenérem ve sportovním duchu vysvětlili a i on my dal za pravdu. Tak teď se naladit hlavně pozitivně na první mistrovské utkání.

David Kovalský