so 13. 4. 2024 12:15 @ Olympijská ul.-tráva, MSDD-E ml., 21. kolo

U16: 1. SK Prostějov - TJ JISKRA Staré Město

MSDD-E ml.

1. SK Prostějov - TJ JISKRA Staré Město 1:4 (1:3)

Branka: Cibulec

Sestava: Procházka - Řezník, Ochman, Kocourek, Mikuš (46. Pohanka, 51. Svozil) - Cibulec (78. Sobota), Eis, Koldas (66. Hubáček) , Sasín, Kozák - Pořízka (66. Roubík)

Dnešní hodnocení mohu opsat z minulého týdne. Opět tragický vstup do zápasu, kdy soupeř se dvakrát dostane za půlku a v 10.min je to 0:2. Příčinou je hrozné individuální bránění, kdy i v přečíslení dostaneme jednoduché góly. V kombinaci se nám celkem daří, snížíme, máme tlak, ale čtvrtý útok soupeře opět znamená gól. Druhý poločas je i díky hodně ošetřování rozkouskovaný, kontaktní gól se nám vstřelit nepodařilo, naopak v poslední minutě po opět naší strašné chybě inkasujeme. Pokud nebudeme v defenzivní činnosti zodpovědní, koncentrovaní a důslední, tak budeme stále prohrávat. Soupeř rozhodně nebyl lepší, zápas jsme si prohráli sami, pouze sami. K tomu ještě mrzí zranění Marka Pohanky, který má kotník v sádře.