U16: 1. SK Prostějov - TJ Sokol Čechovice

Přípravné utkání

1. SK Prostějov - TJ Sokol Čechovice 3:2 (3:0)

Branky: Kocourek, Svozil, Krečmer

Sestava: Páleník (46. Procházka) - Halouzka (25. Hubáček), Ochman, Kocourek, Dostál - Sasín, Krečmer, Koldas, Svozil - Pohanka, Pořízka (46. Přikryl)

První přípravné utkání jsme mohli odehrát jen díky pomoci kluků z U15, protože z různých důvodů nám chybělo 6 hráčů. Tímto bych jim chtěl poděkovat. První poločas jsme hráli celkem dobře, dařila se nám kombinace, hráli s chutí, ale naše finální fáze a zakončení bylo jako na tréninku, tzn. tragédie. Vedení po půli 3:0 mělo být rozhodně větší. Druhou půli jsme začali hrát pomalu, na moc doteků a nesoustředěně. Výsledkem toho bylo snížení soupeřem na rozdíl jednoho gólu. Posledních 20 minut jsme se vrátili ke hře z první půle, ale šance opět zahazovali. Utkání ovlivnil velmi silný vítr, i přesto splnilo svůj účel.