ne 21. 5. 2023 12:15 @ tráva-U Koupaliště, MSDD-E ml., 27. kolo

U16: SFC Opava - 1. SK Prostějov

MSDD-E ml.

U16: SFC Opava U16 - 1. SK Prostějov 3:1 (2:1)

Branky: Palčo

Sestava: Gavenda - Spurný, Bačovský (29. Koláček), Trunda - Závodský (62. Tsymbal), Schweidler, Uličný (62. Janošík), Zajíček (62. Dostál) - Sláma (73. Molík), Palčo, Struhár

Dnešní zapas sliboval to nejlepší co může tato soutěž nabídnout a taky to splnil. Bohužel inkasujeme v první minutě a zhruba 15 minut se z toho oklepáváme. Poté hru vyrovnáme a zápas se odehrává nahoru dolů. Opava je velmi silná v přechodu do rychlého protiútoku, my jsme zase lepší v kombinaci. Sice inkasujeme druhý gól, ale záhy snižujeme a v zápase je o co hrát. Nástup do druhého poločasu máme dobrý, bohužel nás utlumila hrubka brankáře a gól na 3:1. Zbytek zápasu se Opava zatáhne, vytvoříme si šance na zdramatizovani zápasu, ale nejsme produktivní. Výborný zápas z obou stran, výsledek je možná trochu krutý, ale i to jsou zkušenosti do další práce.