so 9. 9. 2023 10:30 @ Olympijská ul.-tráva, MSDL ml., 6. kolo

U17: 1. SK Prostějov - FC Zlín

MSDL ml.

1. SK Prostějov - FC Zlín B 4:1 (2:0)

Branky: Struhár, Molík, Tsymbal, Palčo

Sestava: Gavenda - Koláček, Trunda, Zajíček - Sláma (81. Spurný), Janošík, Schweidler (46. Palčo), Struhár (81. Charvot) - Závodský (67. Tsymbal), Molík (61. Uličný), Páleník

První poločas i přes vedení 2:0 a vytvoření ještě dalších šancí je velmi špatný. Střed hřiště nezvládá žádný osobní souboj, výstavba hry neexistuje, odevzdáváme lacině míče a jen přihlížíme sympatickému výkonu hostů. Druhý poločas už snesl přísnější měřítko z naší strany, zejména posun Páleníka na střed hřiště byl prospěšný a zápas lámeme do vítězného konce. Ze zápasu ale je potřeba si vzít, že to bylo z naší strany málo, do příště se zlepšit od odvahy, individuálních dovedností a také disciplíny a rozhodně tuto výhru nepřecenit.