so 25. 3. 2023 12:45 @ Zbýšov, Sportovní 684, MSDL ml., 19. kolo

MSDL - ml.

SK Líšeň - 1.SK Prostějov 4:4 (2:1)

Sestava: Novotný - Vágner, Šídlo, Matula, Strnad (50. Cihlář) - Balenčin, Smékal, Vyroubal, Lužný - Liška (75. Šuhaj), Škoda

Branky3x Škoda, Lužný

Kde začít… hrůzostrašný začátek. Nabuzení domácí, přírodní tráva, hlavy nevím kde. Výsledkem je, že po pár minutách prohráváme 0-2. A tady nastupuje jiný tým. Hráči. Si sami od sebe udělají kolečko, něco si vyříkají a balon po balonu souboj po souboji se začnou zvedat a do půle sníží. Bohužel po pár vteřinách druhé půle znovu inkasujeme. Jenže to už jsme nastartování dřeme a úžasným výkonem otáčíme výsledek. Čtyři minuty před koncem ovšem domácí hráč neskutečnou raketou ze třiceti metrů vyrovná.
Spravedlivá remíza. Pochvala za snahu nic nezabalit a porvat se o výsledek i v situaci kdy to nejde a vypadá to beznadějně.