st 7. 6. 2023 15:30 @ Prostějov,Olympijská ul., MSDD-E st, 16. kolo

U18: 1. SK Prostějov - 1. FC Viktorie Přerov

MSDD-E st.

1. SK Prostějov - 1. FC Viktorie Přerov 1:3 (0:0)

Branky: 78’ Uličný

Do zápasu jsme vstupovali, že chceme držet otěže od první minuty, hrát kombinační fotbal a dát co nejrychleji branku. Všechno se nám od první minuty daří a soupeře do ničeho nepouštíme, dokonce se nám daří rychlé útočné situace. Bohužel nastavení hlavy některých hráčů je tristní a situaci řeší špatným rozhodnutím a tím pádem ve vápně hledáme dalšího hráče místo střely, což nás trápí celou sezónu. Ale první půlka byla v naši režii, jen chyběl gól. Do druhé půlky nastupujeme se stejným odhodláním s tím, že dáme rychlý gól. Bohužel ale hráči z první půlky zůstali ještě v šatně nebo si nedokážeme vysvětlit co se stalo. Na hřišti jsou úplně jiní hráči, nehrajeme to co chceme, a soupeři jsme naservírovali všechny tři góly. Ke konci po rohu jsme snížili na 1:3, což ve výsledku nic neznamená a druhá půlka se mi hodnotí velmi těžce.