so 27. 4. 2024 10:00 @ Olympijská ul.-tráva, MSDD-E st, 23. kolo

MSDD-E st.

1. SK Prostějov - MFK Havířov 2:0 (0:0)

Branky: 81. Macháň, 90.+1. Pešák

Sestava: Tesáček - Nesvadba, Racek, Novotný, Matula - Kaštyl, Mitana, Kratina (60. Tsymbal) - Kovář (60. Liška), Macháň (83. Ochman), Novotný O. (80. Pešák)

Kdo byl dnes na utkání tak si připadal jako na zvonici. Tyčky a břevna byli slyšet velmi často. Všechny tyto pokusy měl na svědomí náš tým. V prvním i ve druhém poločase kontrolujeme hru, ale ani z těch naprosto největších šancí se nám nepodařilo vstřelit branku. Když neproměníme i pokutový kop a následně nastřelíme další břevno, začíná to s námi vypadat bledě. Naštěstí v 81. minutě po další výborné a rychlé akci dáváme branku na 1:0. Do konce utkání přidáme po neskutečné individuální akci Nesvadby i druhou branku a zaslouženě utkání vyhráváme. Zasloužené vítězství, pro které si šel celý tým od první minuty.