ne 12. 11. 2023 10:00 @ Olympijská ul.-tráva, MSDD-E st, 15. kolo

U18: 1. SK Prostějov - Valašské Meziříčí

MSDD-E st.

1. SK Prostějov - TJ Valašské Meziříčí 2:0 (1:0)

Branky: 32. Hrabal, 79. Balenčin

Sestava: Tesáček - Matula, Kuhnel, Šídlo, Nesvadba (75. Racek) - Kratina (75. Charvat), Bílý, Mitana (62. Navrátil) - Burget (62. Balenčin), Hrabal (81. Zajíček), Cihlář

Fyzické utkání, kde soupeř disponuje velkými hráči ve svém středu. V prvním poločase se nejprve déle vyrovnáváme se stylem hry soupeře. Od 15. minuty přejímáme iniciativu a vytváříme si zajímavé situace. Díky pěkné akci se dostáváme do vedení a další situace nedohrajeme do gólového efektu. Ve druhém poločase se opět dostáváme do tempa o něco pomaleji, když se hra začne vyrovnávat dostáváme červenou kartu a po zbytek utkání se bráníme převaze soupeře. Několika skvělými zákroky nám pomůže Tadeáš Tesáček a sami ještě jednou udeříme a vítězíme 2:0.