FC Hradec Králové - 1. SK Prostějov  6:2 (3:1)

Branky: Doležel 2

Sestava: Pařízek - Vyroubal, Šídlo, Kohoutek, Bureš - Kaštyl, Doležel, Balenčin - Vronka, Škoda, Illík

Střídání: 45. Tesáček za Pařízka, 45. Burget za Vronku, 45. Vagner za Illíka, 58. Illík za Škodu, 65. Procházka za Kohoutka, 67. Liška za Bureše, 76. Vronka za Vyroubala

Utkání týmů U18 jsme nezachytili od samého začátku. Hráči z U17, kteří nám dnes pomohli zaslouží velkou pochvalu, ale problémy jim dělal nejen soupeř ale i naše rozestavení. Soupeř rychle odskakuje na 0:3. Do poločasu se nám povede vyrovnat hru a snížit krásnou střelou Doležela. Ve druhém poločase jsme aktivnější, ovšem opět během 3 minut inkasujeme dvě branky a i když snížíme, tak v samotném závěru dostaneme ještě branku na 2:6. Velká škoda četných absencí, ale mladší hráči bojovali statečně.