Přípravné utkání

SK Sigma Olomouc U17 - 1. SK Prostějov  4:2 (2:0)

Branky: Smékal, Vronka

Sestava:

1. Poločas: Pařízek - Bartoš, Racek, Zezula, Svoboda - Navrátil D., Kratina, Mitana - Bureš, Illík, Burget

2. Poločas: Šnajdr - Nesvadba, Šídlo, Zezula, Svoboda (70. Burget) - Smékal, Zapletal, Navrátil D. - Vorlický, Škoda, Vronka

V prvním poločase nehrajeme přímočaře, ale neustále naše křídla čekají na míč za obranu. Z toho pramení zbytečné ztráty. Soupeř se do stálého tlaku nedostane a hraje se uprostřed hřiště. Nepochopitelně si sami vstřelíme branku na 1:0, a aby toho nebylo málo, tak z penalty dostáváme na 2:0.

Ve druhém poločase jsme jako vyměnění. Velmi dobře presujeme a získáváme spousty míčů. Vstřelíme dvě branky a jen naší nezodpovědností si necháme další 2 branky vstřelit. Velmi dobře se prezentovali hráči z U17.