U19: 1. SK Prostějov - FC Zbrojovka Brno

Přípravné utkání

1. SK Prostějov - FC Zbrojovka Brno 2:2 (0:1)

Sestava: Šnajdr (45. Pařízek)- Novotný, Racek, Zbožínek, Zezula (79. Burget) - Navrátil D. (60. Kalvoda), Procházka, Mitana (70. Komišák) - Morávek (45. Čermák), Karásek, Vorlický (73. Doležel)

Branky: Procházka, Vorlický

Celé utkání se hrálo ve vysokém tempu, Zbrojovka na nás vyrukovala s vysokým a agresivním pressinkem, náš tým se díky dobré kombinaci, ale dokázal z těžkých situací dostat, bohužel ve 4. minutě si střílíme zcela zbytečný vlastní gól. Zbrojovka si vytvoří ještě dvě dobré příležitosti, my na druhé straně přestřelíme 2x prázdnou bránu a nastřelíme tyč soupeřovi branky. Ve druhém poločase je opět hra nahoru dolů, povede se nám otočit vývoj utkání na 2:1 a neproměnit další slibné šance. Soupeř ale vyrovná po zcela zbytečném přímém kopu a naprosto otřesně postavené zdi na konečných 2:2. Každopádně hráči dnes předvedli velmi dobrý výkon, na který byla radost pohledět.