U19: Bohemians Praha 1905 - 1. SK Prostějov

Přípravné utkání

Bohemians Praha 1905 - 1. SK Prostějov 4:0 (0:0)

Sestava: Šnajdr (46. Mikeš) - Vyroubal, Šídlo, Trunda (63. Kuhnel), Vágner (68. Navrátil O.) - Navrátil D. (22. Kovář, 55. Kohoutek), Bílý (71. Kaštyl), Kratina - Černoch (60. Pavela), Macháň (46. Racek), Strnad (46. Páleník)

První utkání v rámci herního soustředění v Praze jsme odehráli proti vedoucímu týmu České ligy dorostu z Bohemians Praha 1905 v areálu ve Štěrboholích. V prvním poločase se odehrává boj o střed hřiště. Soupeř má o jednu šanci víc, ale stav je 0:0. Nám se daří pressink ale bohužel nabídnuté situace nedotáhneme do zdárného konce. Druhý poločas kopíruje ten první až do 72. minuty. V ten moment jako by někdo vypnul knoflík a soupeři darujeme během 14 minut 4 branky a odcházíme ze hřiště se svěšenými hlavami a rozporuplnými pocity. Škoda že velmi dobrý pocit z utkání naprosto devalvujeme touto pasáži.