so 6. 5. 2023 10:30 @ Stadion Stovky, MSDL st., 25. kolo

FK Frýdek Místek - 1. SK Prostějov 2:2 (0:0)

Branky: 47. Čermák, 90. + 5. Doležel

Sestava: Šnajdr - Racek, Racl (75. Doležal), Zbožínek, Zezula - Navrátil D. (73. Kratina), Procházka, Kostelníček - Morávek (88. Burget), Vorlický, Čermák

Červené karty: 80. Racl, 90. + 7. Kostelníček

Soupeř usilující o postup do celostátní soutěže nám ukázal jaký fotbal dokáže být….. nám se v úvodu nedaří chytit tempo utkání, špatně kombinujeme, míče předržujeme a soupeři se nevyrovnáme v agresivitě. S postupem času se ve všech aspektech lepším, ale soupeř hrozí daleko více než náš tým. Ve druhém poločase se díky brejkům dostáváme do vedení, dobře napadáme rozehru soupeře a za stavu 1:0 pro nás nedotáhneme dvě slibné situace do gólu a vyššího vedení. Následně soupeř z pokutového kopu vyrovnává na 1:1. Normálně se nevyjadřuji k rozhodčím a ke konci utkání, ale pokud se takto hraje o postup, tak soupeři přejeme ve vyšší soutěži hodně štěstí. Hráčům patří poklona za pouze dvě červené karty a vyrovnání v 97. minutě, zápas končil díky nastavení a dodatečnému nastavování velmi pozdě, ale i přes snahu všech zúčastněných již soupeř nedokázal vstřelit branku na 3:2….