U19: FK Pardubice - 1.SK Prostějov

Přípravné utkání

FK Pardubice - 1. SK Prostějov 3:2 (1:2)

Branky: 5. a 43. Macháň

Sestava I. poločas: Šnajdr - Vyroubal, Šídlo, Trunda, Vágner - Kohoutek, Pavela, Černoch - Páleník, Macháň, Strnad

Sestava II. poločas: Tesáček - Nesvadba, Kuhnel, Trunda (75. Šídlo), Matula - Kratina, Pavela (80. Vágner), Kovář - Černoch (60. Liška), Racek, Navrátil O.

Zápas proti fyzicky velmi silnému soupeři jsme odehráli ve velké kvalitě. V prvním poločase jsme více než vyrovnaným soupeřem. Vysokým napadáním děláme soupeři problémy a jen naší nekvalitou není v poločase větší počet vstřelených branek na naší straně. Ve druhém poločase začínáme opět dobře napadat, soupeř ale k závěru více drží míč a vytvořit si větší šanci, je pro nás, čím dál těžší. Škoda zbytečně inkasované branky na 3:2 z rohového kopu. Hráčům patří velká pochvala za předvedený výkon.