FC Hradec Králové - 1. SK Prostějov 5:2 (1:1)

Branky: Vorlický, Škoda

Sestava: Šnajdr - Kratina, Racek, Zbožínek, Zezula - Smékal, Procházka, Navrátil D. - Morávek, Karásek, Vorlický

Střídání: 45. Jurný za Šnajdra, 63. Škoda za Karáska, 70. Burget za Vorlického

Bohužel opět hrajeme fotbal, ale výsledek nám to nepřináší. Proti ligovému soupeři se dostáváme do vedení 1:0, během prvního poločasu jsme lepší a vytváříme si řadu brankových příležitostí. Bohužel je klasicky neproměňujeme a v poslední sekundě prvního poločasu inkasujeme na 1:1 díky nedorozumění gólmana a stopera. Ve druhém poločase začneme opět dobře, běžíme sami na brankáře, ale neproměníme. Soupeři potom stačí 5 minut na 3 branky a utíká nám na rozdíl 1:4, rychle se nám povede soupeře dostat pod tlak a snížit z další pěkné akce na 2:4, ovšem na konci neproměníme naši velkou šanci, soupeř uteče do brejku a zvýší na konečných 2:5. Výsledek krutý, hra velmi dobrá, ať už útočná či obranná fáze celého týmu, ale stále nás sráží velké individuální chyby.