AC Sparta Praha - 1. SK Prostějov  6:1 (5:1)

Branka: Kostelníček

Sestava: Pařízek - Novotný, Racek, Zbožínek, Bartoš - Kostelníček, Procházka, Kalvoda - Morávek, Karásek, Čermák

Střídali: 41. Mitana za Kalvodu, 46. Svoboda za Novotného, 46. Vorlický za Morávka, 60. Doležel za Čermáka, 60. Tesáček za Pařízka, 63. Racl za Racka, 63. Kaštyl za Karáska

Začátek utkání je nahoru dolů. Daří se nám získávat míče a zkoušíme se prosadit po rychlých brejkových situacích. Soupeř ale využije naší ztráty ve středu pole a ujímá se vedení 1:0. Po rychlé křídelní akci vyrovnáváme na 1:1 zásluhou Kostelníčka. Od 25. do 36. minuty ale naprosto přestaneme hrát, běhat a necháme si vstřelit 4 branky. Ve druhém poločase si vytvoříme dvě šance, ale ke gólu se nepropracujeme. Soupeř většinu času drží míč, ale navýšit nebo více ohrožovat naši branku se mu nedaří. Toto utkání jsme poprvé hráli v rozestavení 4-3-3, a bylo to na nás znát. Za předvedený výkon se nemusíme stydět, o čemž svědčí pozvánka od soupeře i na letní přípravu.