114_20240419_141357.png
115_20240419_141901.png
822_20240617_103224.jpg

U8: Memoriál Davida Krejčího

sobota 15.6.2025, areál Olympijská, Prostějov

Memoriál Davida Krejčího

Hra: 4+1

Sestava modrá: Malčík, Kadlec Rakus, Farný, Vargová, Varga, Kankovský, Martinák, Páleník

Sestava žlutá: Kopečný, Langr, Strašák, Tauš, Šindler, Miler, Kolinová, Huljar, Vojtuš, Vymazal, Motal

V sobotu 15. 6. 2024 proběhl v areálu na Olympijské ulici turnaj přípravek ročníku 2016 s názvem memoriál Davida Krejčího. Turnaje se zúčastnilo 14 velmi zajímavých a silných týmů. Prostějov měl na turnaji tři týmy. Prostějov modrý podával nádherné výkony jak individuálně, tak kolektivně a většinu zápasů na hřišti dominoval. Výsledkem bylo celkové druhé místo s 25 body - stejně jako první Baník Ostrava, takže fantazie. Tým žlutý se snažil prát jak mu jen síly stačily, hru kterou umí bohužel neukázal a těch faktorů proč je více. Velmi pozitivní pro nás s trenérem je, že se kluci postupem času stále zlepšovali a více si věřili. Odměnou jim za to byla vítězství, ze kterých měli neskutečnou radost, jako by celý turnaj vyhráli. Třetím do party byl tým našeho kroužku, který se prezentoval bojovnou a týmovou hrou. Na klucích byla vidět veliká radost ze hry stejně jako na trenérech.

Vítězem turnaje se stal Baník Ostrava, na druhém místě se umístil 1.SK Prostějov a třetí skončil tým z Boskovic. Dalšími účastníky byly týmy 1.SK Prostějov žlutí, 1.SK Prostějov bílý, MFK Karviná, 1.FC Viktorie Přerov, MFK Vítkovice, Hranice, SK Líšeň, FK Šumperk, MFK Vyškov, MFK Skalica, FŠ Třebíč.

Dominik Kadlec byl zvolený nejlepším hráčem turnaje a Marek Malčík jeho nejlepším brankářem, nejvíce branek vstřelil Adrian Kostolanyi z Baníku Ostrava.

Turnaj se hrál, tak jak jsem již psal pod názvem Memoriál Davida Krejčího. V jeho průběhu nám s organizací pomáhala iniciativa Děti dětem v čele s panem Vaňkem, kteří se starali o zábavu pro děti, které zrovna nehrály svá utkání a hlavě podporovali charitativní nádech, kdy během turnaje probíhala sbírka pro rodinu zesnulého kamaráda Davida Krejčího. Při vyhlášení výsledků turnaje byl paní Kútné, partnerce Davida, předán šek s vybranou částkou 19 000 Kč. Tímto všem, kteří přispěly ze srdce děkuji. Svůj nemalý příspěvek na tuto dobročinnou akci přidal i klub 1.SK Prostějov, ten dík patří i klubu a to i za možnost takovou akci u nás v Prostějově uspořádat a udělat klubu krásnou reklamu.

Na závěr patří veliké poděkování všem rodičům, kteří přiložili ruku k dílu a dokázali takovou akci uspořádat tak, že mi trenéři píší o tom, jaký to byl skvělý turnaj se vším co by mohl mít. Další poděkování patří klubu za možnost tuto akci uspořádat i za finanční pomoc při jeho pořádání a na závěr poděkování panu Vaňkovi a jeho kolegům za krásný doprovodný program, nádherné odměny pro týmy jak v podobě pohárů, tak i za sladkosti pro děti.


Trenéři Tomáš, Denis, Přema a Petr