ProstějovFK Znojmo mládež
6:1(3 : 1)
ne 21. 5. 2023 15:30 @ Prostějov,Olympijská ul., 1.liga mladších žákyň Morava, 16. kolo

WU13: 1. SK Prostějov - FK Znojmo

1. liga mladších žákyň Morava

1. SK Prostějov - FK Znojmo 6:1 (3:1)

Sestava: Stará, Langrová, Hrabčáková, Lhotová, Šogorová, Kalabisová, Nováková, Přidalová, Šteflová, Koudelková, Burešová

Aktivní vstup do zápasu holkám přinesl rychlé vedení a možnost kontroly hry což se nám mimo 10 minutového výpadku v druhém poločase dařilo po celé utkání. Velké množství přesných kombinací na dva doteky, rychlé přenášení těžiště hry i skvělé individuální výkony v soubojích jedna na jednu týmu přineslo velké množství šancí. Ty jsme bohužel nepřesným zakončením nedokázali proměnit v branky. Holky se ale nebojí vzít zodpovědnost na sebe a zakončit. Výkon celého týmu zaslouží velkou pochvalu i s ohledem na panující vysoké teploty.