Související zápas

1. SK Prostějov
ProstějovLokomotiva Brno H.H.
1:3(1 : 2)
ne 16. 4. 2023 15:30 @ Prostějov,Olympijská ul., 1.liga mladších žákyň Morava, 14. kolo

WU13: 1. SK Prostějov - Lokomotiva Brno H.H.

1. liga mladších žákyň

1. SK Prostějov - Lokomotiva Brno H.H. 1:3 (1:2)

Branky: Lhotová

Sestava: Stará, Kalabisová, Přidalová, Lhotová, Langrová, Burešová, Nováková, Hrabčáková, Fedorchuk, Šogorová, Lejnarová, Štefflová

Podobně jako v minulém kole nechytáme úvod zápasu, trvá nám než dáme míč od nohy, jsme pozdě v osobních soubojích nebo v nich nejsme důrazní, z čehož pramení dva góly soupeřek po zhruba 10 minutách hry. Postupem času se srovnáváme s rychlostí soupeřek a tempem utkání, zaslouženě snižujeme na 1:2. Do druhého poločasu vstupujeme naprosto odlišně a obraz hry se rázem mění. Najednou jsme v soubojích důraznější, získávame odražené míče a dobře eliminujeme ryché protiútoky soupeřek, zároveň si vypracováváme větší množství šancí, které se nám dnes bohužel nepovedlo proměnit. Nedáme dva samostatné nájezdy, trefíme břevno, netrefime poloprázdnou branku a do toho několik závarů před brankou. V samotném závěru dostáváme z brejku na 1:3. Dnešní druhý poločas byl našim nejlepším výkonem, co se týče předvedené hry v jarní části soutěže.