ProstějovFK Hodonín
6:4(4 : 2)
so 2. 9. 2023 17:00 @ Olympijská ul.-tráva, 1.liga mladších žákyň Morava, 2. kolo

WU13: 1.SK Prostějov - FK Hodonín

1. liga mladších žákyň - Morava

1. SK Prostějov - FK Hodonín 6:4 (4:2)

Branky: Lhotová 2x, Havlíčková 2x, Burešová, Hrabčáková

Sestava: Koudelková, Hrabčáková, Králová, Schupplerová, Šógorová, Hirschová, Všetičková, Nováková, Kalabisová, Lhotová, Havlíčková,Gottwaldová, Burešová

Velice pěkné utkání a kvalitní výkony z obou stran, napínavý průběh až do konce. Do utkání vstupujeme aktivně a narozdíl od minulého zápasu už se nám daří útočné akce dohrávat bez větší zbrklosti. Daří se nám vstřelit první gól a jsme více na míči. Zhruba ve 20. minutě ovšem přichází asi 5 minutový výpadek a po brejkových situacích dostáváme dva slepené góly. Klobouk dolů před děvčaty, protože je tyto góly nerozhodily, ale naopak ještě přidáváme na aktivitě a utkání otáčíme ve svůj prospěch. Ve druhém poločase jsme sice o něco lepším týmem, ale soupeřky se nám vždy přibližují na rozdíl jedné branky. Utkání naplno lámeme před koncem, kdy se nádherným gólem do šibenice trefuje z druhé vlny Hrabčáková. V celém utkání jsme mohli dohrát daleko více rychlých protiútoků, kdy jsme se hnali sami na brankářku, ale chtělo to více klidu v zakončení, navíc výborný výkon brankářky držel hostující tým ve hře až do konce utkání. V zápase jsme museli trochu improvizovat při absenci brankářky a tak se této role ujali hráčky Koudelková a Lhotová. Paradoxně se tato varianta ukázala jako super tah a holky nám hodně pomáhaly komunikací a bezchybnou rozehrávkou od brány. Druhá zmíněná navíc vytáhla několik fantastických zákroků.