168_20230502_083457.jpeg

WU13: Trecha Cup

Mezinárodní turnaj dívek v Rohatci.

Trecha Cup WU13 - Rohatec

Sestava: Stará, Přidalová, Kalabisová, Šogorová, Hrabčáková, Lhotová, Burešová, Koudelková, Langrová, Nováková, Ficová, Fedorchuk, Vybíralová, Lejnarová

Dnes jsme se účastnili mezinárodního turnaje v Rohatci u Hodonína. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 družstev, které byly rozděleny do dvou skupin.

Ve skupině jsme narazili v prvním utkání na Žilinu. V tomto zápase jsme bohužel nechytili začátek a po pár minutách prohráváme 1:0, po brejku na konci dostáváme na 2:0. V utkání jsme nepodali náš úplně nejlepší výkon, ovšem určitě se nedá říct, že by nás soupeřky nějak fotbalově přehrály.

V dalších dvou utkáních jsme si poradili shodně 2:0 jak se Zlínem, tak se Znojmem. Následuje zápas proti Interu Bratislava, kdy podobně jako na posledním turnaji otáčíme skóre v posledních minutách a vítězíme 2:1. Poslední trochu vyhrocený zápas ve skupině zvládáme a domácí Hodonín porážíme 2:1. Skupinu tedy dohráváme s 12 body na druhém místě.

V zápase o 3. místo nás čekalo Slovácko. V tomto zápase už začínáme šlapat vodu a herně ztrácíme, ovšem hraje se fotbal nahoru dolů. Konečný a spravedlivý výsledek 4:1 pro Slovácko nám v turnaji nakonec přisoudil nepopulární, avšak (vzhledem ke konkurenci) solidní 4.místo.

Devčatům patří obrovská pochvala za předvedené týmové i individuální výkony a vzornou reprezentaci klubu. Poděkování patří také pořadatelům za perfektně zorganizovaný turnaj. V neposlední řadě také rodičům za fantastickou podporu během všech utkání.

Celkové pořadí:

1. MŠK Žilina

2. FK Teplice

3. 1. FC Slovácko

4. 1. SK Prostějov

5. FC Baník Ostrava

6. FK Hodonín

7. FC Petržalka

8. FK Inter Bratislava

9. SK Sigma Olomouc

10. FC Trinity Zlín

11. FŠ Třebíč

12. FK Znojmo

David Pekař