ProstějovFotbalový club Zlín, z.s.
2:4(2 : 2)
ne 14. 4. 2024 10:00 @ Olympijská ul.-tráva, 1.liga starších žákyň Morava, 16. kolo

WU15: 1. SK Prostějov - FC Zlín

1. Liga starších žákyň

1. SK Prostějov - FC Zlín 2:4 (2:2)

Branky : Hladíková, Lhotová

Sestava: Stará - Sklenářová, Václavková, Lhotová, Mikulová, Kalabisová, Scucková, Koudelková, Langerová

Střídaly: Nováková , Hladíková, Všetičková, Burešová

První prohra jara se zrodila až v druhém poločase utkání. Téměř v průměru o rok starší tým měl v závěru utkání více sil a využil svou fyzickou převahu.

Přesto se nám záčatek utkání velice podařil, navzdory několika nuceným střídáním skrz zranění jsme byli nejbezpečnějším týmem. Vytvořili jsme si hned několik šancí zejména po levé straně, kde dnes výborné utkání zahrála Koudelková a Sklenářová. Skóre utkání otevřela po zachycení nepřesné rozehrávky golmanky hostů právě střídající Hladíková a klidnou a přesnou koncovkou zakončila do branky soupeře - 1:0. Soupeřkám se podařilo během 5 minut otočit stav po dlouhých nákopech ze středu hřiště otočit na 1:2. Do šaten jsme srovnali z penalty díky Lhotové po faulu na Koudelkovou.

Ve druhém poločase byl jednoznačně aktivnější soupeř. Snažil se otáčet hru a hledal mezery mezi naší obranou řadou, ta středová dnes bohužel totálně v defenzivní činnosti propadla. Nedařilo se nám zachycovat náběhy za obranu a správně zajišťovat. To soupeř potrestal dalšími dvěma góly. Několik výborných zákroků předvedla Stará.

My jsme bohužel nebyly schopni využít křídelních prostorů, které nechával soupeř otevřené a tak se zrodila první jarní prohra.

I tak bylo v utkání mnoho momentu, za které je holky třeba pochválit !