Související zápas

1. SK Prostějov
ProstějovSK Fotbalová škola Třebíč, z.s.
10:0(6 : 0)
ne 8. 10. 2023 15:00 @ Olympijská ul., UMT, 1.liga starších žákyň Morava, 7. kolo

WU15: 1. SK Prostějov - FŠ Třebíč

1. Liga starších žákyň Morava

1. SK Prostějov - FŠ Třebíč 10:0 (6:0)

Branky: Langrová 3x, Mikulová 3x, Sklenářová 2x, Burešová, Koudelková

Sestava: Stará, Sklenářová, Přidalová, Langrová, Mikulová, Lhotová, Kalabisová, Hýblová, Koudelková, Nováková, Václavková, Komárková, Krchňáková, Burešová, Všetičková, Přikrylová

Již před samotným utkáním bylo jasné, kdo je favoritem utkání. Proto jsme si před utkáním řekli, že nebudeme hrnout vše nahoru, ale využijeme v tomto utkání více připravnou fázi a mezihru a především konstruktivní rozehru od golmanky. Bohužel holky se nechaly strhnout možnosti jednoduchých průniků a již v prvních minutách utkání bylo v podstatě rozhodnuto, kdy skóre utkání jako první otevřela Koudelková. Prakticky celý poločas jsme se snažili prorážet hluboký blok soupeře individuálními průniky. Ne vždy jsme to ale řešili ideálně. Přesto jsme šli do kabin za poločasového stavu 6:0.

Druhý poločas jsme zlepšili herní projev, otáčeli hru a zapojili do přípravné fáze i do té doby téměř nezúčastněnou golmanku Starou. Diky jasnému výsledku a průběhu dostaly větší minutaž i hráčky z “lavičky”. Soupeře chceme ale pochválit za důraz v soubojích, který naopak našim hráčkám chyběl. Prostějov měl celé utkání pod kontrolou a velký gólový příděl byl určitě odměnou pro přihlížejicí diváky. V příštím utkání čeká naše holky venkovní utkání se Zbrojovkou Brno.