ProstějovSK Líšeň
– : –
ne 17. 9. 2023 15:00 @ Olympijská ul.-tráva, 1.liga starších žákyň Morava, 4. kolo

WU15: 1. SK Prostějov - SK Líšeň

1. liga starčích žákyň Morava

1. SK Prostějov - SK Líšeň 10:3 (6:1)

Branky: Lhotová 5x, Koudelková 2x, Přidalová, Filipová, Hýblová

Sestava: Stará, Václavková, Lejnarová, Přidalová, Lhotová, Filipová, Kalabisová, Hýblová, Koudelková, Burešová, Nováková, Všetičková, Fedorchuk, Havlíčková, Malínská, Hrabčáková, Šogorová

Své první body získaly starší žákyně, které soupeře jednoznačně přehrály 10:3. Přesto nebyl zejména týmový výkon na úrovni, kterou bychom očekávali. Bohužel jsme se hned od začátku přizpůsobili jak tempem, tak kvalitou soupeři. Přesto se nám zejména dík skvělému výkonu a individuálním akcím Lhotové podařilo v prvních minutách utkání výsledkově dominovat. Po změně stran došlo k několika posunům a střídáním, díky kterým se hráčkám Prostějova dařilo více kombinovat a děvčata tak mohla ukázat svou hru. Díky nesoučinnnosti řad a minimální komunikaci stoperek bylo hrozbou soupeře několik rychlých protiútoků v podání hráčky Dočkalové. Té se z mnoha pokusů podařilo skórovat 3x. Výborné zákroky si opět připsala domácí golmanka Stará. Holky si zaslouží pochvalu za výkon v druhém poločasu. V týdnu je čeká diametrálně rozdílné utkání s favoritem celé soutěže Slováckem.