WU15: FK Teplice WU15 - 1. SK Prostějov

Přípravné utkání

FK Teplice - 1. SK Prostějov 3:0 (0:0)

Sestava: Stará - Sklenářová, Kalouskova, Filipová, Kalabisova, Sčučková, Václavková, Lhotova, Mikulová, Hladíková, Langrová (Růžičková, Všetičková)

V rámci víkendového soustředění odehrály dnes dívky Prostějova své třetí přípravné utkání.

S týmem Teplic jsme drželi první poločas krok a z počátku měli více ze hry. Cílem utkání bylo posouvání s těžištěm hry a konstruktivní rozehra od golmanky. A rovnoměrné vytížení všech hráček. Cíle se dařilo plnit.

Utkání mělo podobný průběh jako minulé zápasy, kdy jsme hned ze začátku utkání neproměnili několik šancí. Dařily se nám rychlé přechody.

V druhém poločase působily hráčky unaveným dojmem a Teplice začaly mít herní převahu a dařilo se jim otáčet hru. Naše hráčky pozdě dostupovaly a Teplicím se tak podařilo střelit první branku utkání. Druhou branku soupeře přidala výborně hrající stoperka domácích Maříková, která individuálním průnikem zakončila chladnokrevně z bezprostřední blízkosti a stav byl 2:0. Několik dalších nebezpečných střel domácích se podařilo zneškodnit hostující golmance Staré. V posledních minutách utkání se hra opět vyrovnala, ale po individualní chybě a pozdnímu navázání hráčky soupeře prohraváme v Teplicích 3:0.

Holky si vyzkoušely opět soupeře z České ligy žákyň a věříme, že utkání s takto kvalitními soupeři budou do naší ligy pro hráčky Prostějova jenom přínosem a zkušeností.